Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
4111 0
Друкувати
Обране

Бюджетна бухгалтерія, лютий, 2020/№ 8

Сьогодні вийшов черговий номер журналу Бюджетна бухгалтерія за лютий 2020 р. № 8, до вашої уваги зміст номеру


Бюджетна бухгалтерія, лютий, 2020/№ 8Економія держбюджетних коштів: чи є послаблення?Кабмін постановою від 29.01.2020 р. № 52 вніс зміни до своєї постанови «Про ефективне використання державних коштів» від 11.10.2016 р. № 710.

Щодо переведення на нижчу посаду Роз’яснення від 06.02.2020 р. № 84 р/з

Щодо підвищення посадових окладів педагогічним працівникам гімназій, ліцеїв Лист від 21.12.2019 р. № 1/13-634 (витяг)

Підвищення окладів педпрацівникам гімназій та ліцеїв: роз’яснює МОН У листі від 21.12.2019 р. № 1/13-634 фахівці МОН надали роз’яснення щодо правомірності встановлення підвищення окладу у розмірі 10 % педагогічним працівникам гімназій та ліцеїв за тип закладу, у якому вони працюють.

Освітня субвенція для педпрацівників з малочисельними класами Підкажіть, будь ласка, чи можна використовувати кошти державної освітньої субвенції на оплату праці педагогічних працівників, які викладають у класах, де наповнюваність учнів менша розрахункової (менше 17 учнів)?

Допомога на поховання від ФСС: призначаємо та обліковуємо Втрату близької людини не компенсувати ніякими грошима. На жаль, у дні скорботи потрібно опанувати себе та подбати про багато формальностей. І дуже важливо у такі моменти відчувати підтримку друзів та близьких. Підтримати може і роботодавець, в тому числі у вигляді допомоги на поховання. Він допомагає отримати таку виплату від Фонду соцстраху. Хто має право на отримання допомоги? Які документи слід отримати від працівника та надати до ФСС? Як відобразити в обліку та звітності? На всі ваші запитання є відповіді у нашій статті.

Звітуємо про працевлаштування осіб з інвалідністю На початку року одне із найбільш важливих завдань для бухгалтера — подання річної звітності. Не останнє місце у цьому посідає Звіт про зайнятість і працевлаштування інвалідів. Відзвітувати потрібно до 1 березня. Досить символічно, чи не правда? Щоб перейти до весни без боргів, вчасно подайте «інвалідний» звіт. Якщо ви ще не встигли цього зробити, не баріться! А наша стаття допоможе вам бути впевненим, що ви все робите правильно.

Табель обліку робочого часу: топ-20 запитань Велика кількість звернень, що надходять на адресу нашої редакції, стосуються порядку заповнення Табеля обліку використання робочого часу. Що це за документ? Для чого він потрібний? Хто зобов’язаний його вести? Відповіді на ці та багато інших запитань ви знайдете у нашій таблиці.

Начальник управління → начальник відділу: як коригувати «середню»? Державного службовця держоргану (районний рівень) з 30.01.2020 р. перевели на нижчеоплачувану посаду: з посади начальника управління на посаду начальника відділу. З 24.02.2020 р. зазначений працівник йде в щорічну основну відпустку. При цьому з 01.01.2020 р. посадові оклади держслужбовцям були підвищені згідно з постановою КМУ від 15.01.2020 р. № 16. На який коефіцієнт підвищення посадового окладу слід відкоригувати зарплату за розрахунковий період?

Коефіцієнти для коригування зарплати при виході у відпустку у лютому 2020 року (оклади за ЄТС)

Календар бухгалтера на березень 2020 року

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд