Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
3123 0
Друкувати
Обране

Бюджетна бухгалтерія / серпень / 2019 / №29

Сьогодні вийшов черговий номер журналу Бюджетна бухгалтерія за серпень 2019 р. № 29, до вашої уваги зміст номеру


Нові платні послуги наукових установ та закладів освіти Кабмін постановою від 17.07.2019 р. № 644 вніс зміни до двох переліків платних послуг, які можуть надаватися бюджетними установами.

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку в державному секторі 130 «Вплив змін валютних курсів» Затверджено наказом Міністерства фінансів України від 11.08.2011 р. № 1022*

  • Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 02.09.2011 р. № 1040/19778

Отримано плату за навчання в іноземній валюті: як обліковувати Бюджетні установи, які отримують іноземну валюту, неодмінно стикаються з її продажем. Які основні вимоги щодо продажу валюти діють сьогодні? Які документи слід оформити для цього установі? Давайте разом розглянемо основні правила, які необхідно знати бюджетним установам при здійсненні таких операцій. Також з’ясуємо, як такі операції відображати в бухобліку.

Відпустка за ненормований робочий день директору ЗСО Директор закладу загальної середньої освіти знаходиться у щорічній відпустці. Чи має право такий працівник на додаткову відпустку за ненормований робочий день? Якщо так, то якої тривалості додаткову відпустку можна йому надати?

Чи мають право працівники центру культури та дозвілля на отримання матеріальної допомоги? Чи мають право працівники міського центру культури та дозвілля на матеріальну допомогу на оздоровлення і для вирішення соціально-побутових питань у 2019 році? Якщо так, то у якому розмірі здійснюються зазначені виплати?

Індексуємо зарплату у серпні 2019 року На серпневу індексацію впливає індекс інфляції за червень 2019 року. Він склав 99,5 %. Яка ситуація складається з індексацією зарплати в серпні 2019 року для працівників бюджетної сфери? Розповімо у статті.

Портфель підказок від соцстраху Що там не кажи, а минулий і цей роки видалися врожайними на соцстрахівські зміни. Усе ново і непросто. На щастя, ФСС весь цей час роз’яснював і підказував, що та як. Сьогодні ми пропонуємо вам добірку нових роз’яснень. Упевнені, вони будуть корисні для кожного страхувальника.

Якщо завищена сума лікарняних… Установа в березні цього року невірно визначила стаж працівника, що призвело до завищення суми лікарняних. Помилку виявили самостійно тільки зараз, тобто вже після проведення виплат. Як виправити? Чи буде штраф?

Календар бухгалтера на серпень 2019 року

Коефіцієнти для коригування зарплати при виході у відпустку у серпні 2019 року (оклади за ЄТС)

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд