Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
10792 0
Друкувати
Обране

Бюджетна бухгалтерія/січень/2019/№ 4

До вашої уваги зміст газети Бюджетна бухгалтерія за січень 2019 р. № 4


Інформаційна сторінка

Про перенесення робочих днів у 2019 році Розпорядження від 10.01.2019 р. № 7-р

Щодо деяких питань оплати праці працівників закладів охорони здоров’я Лист від 13.11.2018 р. № 10.1-13/3208/30209

Щодо оплати праці сумісників Лист від 19.01.2018 р. № 1661/0/101-18 (витяг)

Електрична енергія: новації 2019 року Початок цього матеріалу наведено у спецвипуску № 4/1 до цього номера журналу «Бюджетна бухгалтерія». Ми продовжуємо розглядати ситуації, пов’язані із закупівлею електроенергії.

Ремонт авто буває різний, а порядок обліку — єдиний Службовий автомобіль нашої бюджетної установи потребує ремонту. Зокрема, плануємо провести ремонт відразу п’яти базових агрегатів. При цьому заміна жодного із них не передбачається. З огляду на це, виникло запитання щодо класифікації таких ремонтних робіт. До якого виду ремонту (капітального чи поточного) належать ці роботи? Який порядок відображення таких операцій в бухобліку?

«Я спитав у ясеня…», або Багаторічні насадження як об’єкт нерухомого майна До нашої селищної ради звернулась фізична особа (особа 1) із заявою про надання в оренду земельної ділянки для ведення садівництва. Наразі цією земельною ділянкою володіє на праві оренди інша фізична особа (особа 2). Особою 2 на зазначеній ділянці було закладено багаторічні плодові насадження, що відповідає вимогам ст. 35 Земельного кодексу України. Між особами 1 та 2 було укладено договір купівлі-продажу вищезгаданих насаджень. Особа 2 звернулась із заявою про розірвання договору оренди на цю земельну ділянку.

Враховуючи, що згідно з ч. 4 ст. 5 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» речові права на рослини та їх обтяження не підлягають державній реєстрації, просимо надати роз’яснення — чи підпадає ця обставина під винятки, встановлені ч. 2 ст. 134 Земельного кодексу щодо продажу права на таку земельну ділянку на конкурентних засадах?

Сертифікація педагогічних працівників: перше знайомство У 2019 році у нашій країні розпочинається сертифікація педагогічних працівників. Першими її пройти зможуть вчителі початкових класів. Що представляє собою процес сертифікації педагогів? Як буде реалізовано його механізм? Що вчитель отримає за результатами сертифікації? Відповіді на ці та інші запитання ви знайдете у нашій сьогоднішній статті.

«Вислужна» надбавка соцробітникам та психологам установ соцзахисту: з якої дати встановлювати? З 18.01.2019 р. соціальні робітники та психологи установ соціального захисту населення здобули право на надбавку за вислугу років. У зв’язку з цим виникли запитання.

  1. Якщо соціальний робітник територіального центру соціального обслуговування (6-й тарифний розряд за ЄТС) станом на 18.01.2019 р. має стаж роботи на цій посаді більше 20 років, чи можна йому встановити надбавку у максимальному розмірі? Якщо так, то з якої дати проводити нарахування?
  2. Станом на 18.01.2019 р. стаж роботи соціального робітника терцентру (6-й тарифний розряд за ЄТС) складає 9 років. 23.01.2019 р. соцробітник досяг стажу роботи на цій посаді 10 років. Його посадовий оклад підвищується за роботу у шкідливих та важких умовах праці на 15 %. З якої дати встановлювати надбавку за вислугу років за відповідний стаж роботи? Як правильно її розрахувати: від окладу з урахуванням підвищення чи від «чистого» окладу?


Календар бухгалтера на лютий 2019 року

 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд