Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
4724 0
Друкувати
Обране

Бюджетна бухгалтерія / травень / 2019 / № 17-18

Сьогодні вийшов черговий номер журналу Бюджетна бухгалтерія за травень 2019 р. № 17-18, до вашої уваги зміст номеру


Інформаційна сторінка

Щодо доплати педагогічним працівникам за роботу в інклюзивних класах (групах) Лист від 25.03.2019 р. № 397/0/206-19

Доплата за роботу в інклюзивних класах: порція роз’яснень від Мінсоцполітики Відомо, що за роботу в інклюзивних класах (групах) у закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти встановлено доплату в граничному розмірі 20 %.

Щодо оподаткування ПДВ операцій з проведення профілактичних медичних оглядів Індивідуальна податкова консультація від 11.04.2019 р. № 1550/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Реєстрація (перереєстрація) авто: КЕКВ + бухоблікУ нашій бюджетній установі виникла потреба одночасно зареєструвати нове авто і здійснити перереєстрацію б/у автомобіля. З огляду на це, постало запитання щодо застосування КЕКВ. Зокрема, за яким КЕКВ слід проводити оплату послуг з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів? Зустрічали інформацію, нібито видатки на оплату послуг з перереєстрації авто необхідно здійснювати за КЕКВ 2800. Чи дійсно це так? Також цікавить питання щодо обліку державних номерних знаків на транспортні засоби. Чи потрібно вести їх облік як окремих об’єктів? І якщо потрібно, то який субрахунок слід для цього застосовувати?

Фінансова підтримка для КП: відображаємо в бухобліку Рішенням сесії сільської ради було затверджено програму «Фінансова підтримка комунального підприємства та здійснення внесків до його статутного капіталу». На виконання цієї програми перераховано кошти із загального фонду (рах. 3142) до спеціального фонду (рах. 3152) сільського бюджету. Виникає запитання: як правильно відобразити здійснення внесків до статутного капіталу КП сільською радою на рахунках бухобліку? Тобто як саме такі операції має показати в обліку ОМС як розпорядник бюджетних коштів?

Об’єкти ОЗ переоцінено: як обліковувати їх далі Якщо на балансі установи є об’єкти, вартість яких не відповідає їх реальній вартості, виникає запитання: що робити з такими об’єктами? Бухгалтери, які ознайомились із нашими порадами про те, як організувати роботу з проведення переоцінки основних засобів та відобразити її результати в обліку та звітності, знають відповідь на це запитання. Її надано у статті «Шпаргалка з переоцінки ОЗ: що, коли і як»*. Але час не стоїть на місці, такі об’єкти продовжують експлуатуватись, а тому виникають додаткові запитання відносно подальшого обліку переоцінених об’єктів. Розглянемо їх у цьому матеріалі.

Безоплатна передача майна: приклад Шановні читачі! У журналі «Бюджетна бухгалтерія», 2019, № 14 було розміщено матеріал «Безоплатна передача авто: визначаємо ключові моменти». Звертаємо увагу: в прикладі 2 операції в бухгалтерському обліку необхідно відображати так, як показано нижче.

Нагадуємо що всі передплатнки журналу мають змогу читати електронну версію на сайті https://i.factor.ua

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд