Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
3392 0
Друкувати
Обране

Бюджетна бухгалтерія / травень / 2019 / № 20

Сьогодні вийшов черговий номер журналу Бюджетна бухгалтерія за травень 2019 р. № 20, до вашої уваги зміст номеру


Інформаційна сторінка

Щодо фінансової оренди та обліку матеріальних цінностей на відповідальному зберіганні Лист від 19.02.2019 р. № 35220-07-2/4709

Щодо застосування КЕКВ при придбанні медичного обладнання в лізинг Лист від 11.07.2017 р. № 16-10/675-11388

Авто у фінансовий лізинг: як придбати та обліковувати Приводом для написання цієї статті стало запитання, яке надійшло до редакції журналу «Бюджетна бухгалтерія», такого змісту: «Бюджетна установа планує придбати транспортний засіб на умовах договору фінансового лізингу. Чи може вона так вчинити? Які є вимоги щодо укладання та виконання таких договорів? Як сплачувати та обліковувати лізингові платежі?». Що ж, запитання, як кажуть, цікаве. Та й стандартним його не назвеш. Давайте розбиратися!

Фінлізинг & Закон № 922: чи є точки дотику? Установа планує укласти договір фінансового лізингу на закупівлю сміттєвозу. Як правильно запланувати таку закупівлю з позиції Закону № 922? Адже протягом строку дії договору установа оплачує частинами вартість майна, а право власності переходить до установи лише після повної виплати його вартості. Чи є якась практика укладання таких договорів та здійснення закупівель? (запитання з електронної пошти редакції: bb@id.factor.ua)

Придбання сміттєвоза селищною радою Для вивезення сміття селищна рада планує придбати сміттєвоз. При цьому в селищі планується створення філіалу міського КП «Благоустрій». Ми розглядаємо два варіанти придбання сміттєвоза: 1) селищна рада надає субвенцію на придбання сміттєвоза районній раді; 2) селищна рада придбаває сміттєвоз самостійно та передає його в користування КП «Благоустрій». Який із цих варіантів правильний? (запитання з електронної пошти редакції: bb@id.factor.ua)

Календар бухгалтера на червень 2019 року

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд