Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
2978 0
Друкувати
Обране

Бюджетна бухгалтерія / вересень / 2019 / № 33

Сьогодні вийшов черговий номер журналу Бюджетна бухгалтерія за вересень 2019 р. № 33, до вашої уваги зміст номеру


Бюджетна бухгалтерія, вересень, 2019/№ 33Увага: з 1 жовтня Казначейство переходить на бюджетні рахунки за стандартом IBAN! З 01.10.2019 р. змінюються реквізити бюджетних рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів, які відкриваються на балансі Державної казначейської служби України (МФО 899998) на виконання вимог постанови Правління Національного банку України «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні» від 28.12.2018 р. № 162.

Оцінювання діяльності державних службовців: знову по-новому — порядку типовому А ви гадали, що оцінки залишились у минулому: у шкільному табелі, атестаті чи дипломі? Зовсім ні. Сьогодні багато роботодавців проводять оцінювання своїх працівників для того, щоб виявити сильні та слабкі сторони їх діяльності та сприяти подальшому розвитку. При цьому законодавчо затверджені правила оцінювання існують лише для деяких категорій працівників, зокрема для державних службовців. Саме про них сьогодні й поговоримо. А причина тому — чергова оновлена редакція Типового порядку проведення оцінювання результатів їх службової діяльності. Але про все по порядку.

Мінсоцполітики відповідає на актуальні запитання (огляд листів) До вашої уваги аналіз листів Мінсоцполітики, в яких фіхівці Міністерства розглянули питання врегулювання трудових відносин, надання відпусток, установлення працівникам підсумованого обліку робочого часу, проведення доплати до МЗП тощо. Традиційно ми побудували огляд так: відповідь Мінсоцполітики — наш коментар.

Ремонт авто: списуємо запчастини правильно Ремонт службового автомобіля — справа звична. І здавалося б, нічого складного у відображенні цієї операції в бухобліку немає. А втім запитання з цього приводу виникають постійно. За яким КЕКВ слід купувати запчастини для ремонту авто? Як документально оформляти таку операцію? Як правильно списати після ремонту запчастини, які були складовою транспортного засобу й окремо не обліковувалися? Та що робити із матеріалами, вузлами та деталями, що залишилися після ремонту? Відповімо на ці запитання у нашій статті.

 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд