Інформація по темі "" | Публікації по тегу
14.10.22
2048 0
Друкувати
Обране

Чи може неприбуткова організація надавати допомогу ЗСУ?

За звичайних умов нормами ПКУ передбачено, що громадські організації, благодійні фонди можуть без податкових наслідків використовувати зібрані кошти лише на утримання організації та виконання передбачених установчими документами завдань.

Однак в умовах воєнного стану неприбуткові організації незалежно від ознаки неприбутковості, та незалежно від цілей їх діяльності за їх установчими документами, під час війни протягом дії воєнного стану,  можуть здійснювати благодійну підтримку Збройних Сил України, і не лише ЗСУ.

Так, відповідно до внесених до ПКУ змін на період дії правового режиму воєнного, надзвичайного стану не вважається порушенням передача майна, надання послуг неприбутковою організацією, використання доходів неприбуткової організації для фінансування видатків, не пов’язаних з реалізацією цілей та діяльності, визначених її установчими документами,за умови що такі послуги, майно добровільно надані Збройним Силам України, Національній гвардії України, Службі безпеки України, Службі зовнішньої розвідки України, Державній прикордонній службі України, Міністерству внутрішніх справ України, добровольчим формуванням територіальних громад, іншим утвореним відповідно до законів України військовим формуванням, їх з’єднанням, військовим частинам, підрозділам, установам або організаціям, що утримуються за рахунок коштів державного бюджету, для потреб забезпечення оборони держави.

Детальніше: п. 63 розділу ХХ «Перехідні положення» ПКУ.

ГУ ДПС у Львівській області

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі