Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
12607 12
Друкувати
Обране

Дебет Плюс – програма для бухгалтерського і фінансового обліку, нарахування заробітної плати та роботи з казначейськими програмами для КНП

Для українського бухгалтера вже стало нормою використовувати у своїй повсякденній роботі різноманітні програми, в першу чергу для здачі звітності. Та перш ніж цю звітність здати, потрібно проробити колосальну роботу по узагальненню та систематизації всієї первинної документації. Ось тут на допомогу й приходять системи автоматизації комплексного обліку.


За останнє десятиліття, коли автоматизація почала набувати шалених масштабів, на вітчизняному ринку з’являлися і зникали різноманітні програми для ведення бухобліку на підприємствах різних галузей народного господарства. Деякі із цих програм швидко й гнучко реагували на зміни в законодавстві, деяким це так і не вдалося.

З минулого року такі зміни торкнулися й закладів медицини, зокрема центрів первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД), які із бюджетних установ стали комунальними некомерційними підприємствами (КНП). Це призвело не тільки до заміни назв та печаток, а й до кардинальних змін у бухгалтерському обліку: інший план рахунків, заміщення меморіальних ордерів журналами-ордерами тощо. Так для узагальнення інформації про наявність і рух активів, капіталу, зобов’язань та факти фінансово-господарської діяльності, а також для накопичення відповідних аналітичних даних заклади охорони здоров’я, а саме КНП, стали використовувати форми журналів та відомостей відповідно до Методичних рекомендації по застосуванню регістрів бухгалтерського обліку, затверджені наказом МФУ № 356 від 29.12.2000 року.

При таких змінах конче необхідна й адаптована під нові вимоги програма автоматизації комплексного обліку в КНП.

Однією із таких програм є ПЗ «Дебет Плюс» - програма для бухгалтерського і фінансового обліку, нарахування заробітної плати та роботи з казначейськими програмами в установах медичного напряму. До головних переваг «Дебет Плюс» можна віднести:

 • можливість працювати на комп’ютерах з різними операційними системами (кросплатформеність);
 • легкість масштабування;
 •  гнучкість у налаштуванні під потреби й особливості будь-якої установи.

Програма дозволяє:

 • легко організувати облік матеріальних цінностей у кількісному й сумовому вимірах,
 • вести облік матеріалів медичного призначення та продуктів харчування,
 • обліковувати основні засоби та МНМА,
 • вести облік автотранспортного парку,
 • повністю автоматизувати нарахування та виплату заробітної плати – від створення тарифікації, з урахуванням особливостей преміювання медичних працівників, до експорту в банк платіжної відомості на виплату заробітної плати.

Система «Дебет Плюс» з легкістю імпортує виписки з клієнт-банку чи СДО, експортує реєстри юридичних і фінансових зобов’язань та платіжних доручень в транспортний файл для Держказначейства України. А ще «Дебет Плюс» – це формування журналів-ордерів, головної книги, форм бухгалтерської, фінансової, бюджетної, казначейської звітності та багато іншого.

Програмний комплекс «Дебет Плюс» отримав експертний висновок, який підтверджує відповідність програми вимогам технічного захисту інформації згідно з затвердженим спільним наказом Адміністрації Держспецзв’язку та Держспоживстандарту України від 25.04.2007 р. № 75/91 і зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 14.05.2007 р. за № 498/13765.

Якщо ви бухгалтер чи керівник медичного закладу (КНП), «Дебет Плюс» - найкращий ваш вибір.

Якщо ж ви все ще сумніваєтеся у виборі програми, варто коротко зазначити основні критерії вибору бухгалтерської програми:

 • Функціонал. Знайти програму, яка реалізує весь потрібний функціонал, досить складно. А в українських реаліях, коли законодавство змінюється швидше за оновлення програм, ця задача стає практично неможливою. Тому кожен визначає для себе пріоритетні області обліку і забезпечує в першу чергу саме їхню автоматизацію.

Обираючи «Дебет Плюс», ви обираєте автоматизацію всіх ділянок обліку вашої установи.

 • Супровід (оновлення, консультаційна лінія). З попереднього пункту випливає, що з кожною зміною в чинному законодавстві вам необхідно буде вносити зміни до вашої програми. Поцікавтеся пакетом оновлень до програми та частотою їх виходу. Це дасть вам можливість в майбутньому користуватися програмою за будь-яких обставин.

Відділ навчання та підтримки клієнтів «Дебет Плюс» надає консультації в зручному для Вас режимі.

 • Ціна. Тут варто звернути увагу не тільки на вартість ліцензії для одного користувача, а й на періодичність сплати цієї ціни (одноразово безстроково, щорічно чи з якоюсь іншою періодичністю).

Ліцензію на користування ПЗ «Дебет Плюс» ви оплачуєте один раз.

«Дебет Плюс» - це програмний продукт, розроблений в Україні і для України.

Більш детально про систему автоматизації комплексного обліку для КНП можна дізнатися на сайті компанії-розробника debet.com.ua або сконтактувати зі спеціалістами та отримати розгорнуту відповідь на всі питання щодо придбання, впровадження та підтримки програми «Дебет Плюс». 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(12)
Оля
18.09.2019
Сначала укажите цену, а потом расхваливайте! В бюджете дыра, кто выделит средства
Аліна Оля
18.09.2019
При дірявому бюджеті будь-яка ціна буде непідйомна. А працювати по 10-12 годин в день за мінімалку це краще?
Енгрібьорд Оля
18.09.2019
Хех. Хотів відповісти Вам що в новині є посилка на сайт розробника з цінами, а воно ні - на сайті при виборі типу програмного продукту лише телефонні номери та мейл їхнього відділу продаж. Оригінальний маркетиноговий хід.
12345 Енгрібьорд
18.09.2019
это чтобы клиент заранее в обморок не упал transparent_pxl.png
Кузьма Енгрібьорд
18.09.2019
Відсутність ціни на сайті це вже багаторічна практика. Ніхто не хоче зливати ціни конкурентам ) Кому цікаво, той сам набере чи напише.
12345 Кузьма
18.09.2019
будто конкурент не может притвориться потенциальным клиентом и разузнать цены
Енгрібьорд Кузьма
19.09.2019
Оригинальга практика. Вони що там наркотиками торгують? Зайдіть в будь-який онлайн магазин і подивіться є там ціни на продукцію чи ні? Отож.
eMelya Кузьма
20.09.2019
"Багаторічна практика" це напиши чи подзвони, а потім тобі життя не дають, кожен раз перезвонюючи, чи не надумав купувати. Або телефон та електронна адреса вже в третіх руках.
СВ
19.09.2019
35 000 + 1150 (супровід) на 4 роб.місця
ольга
19.09.2019
Програма МРАК!!!!
Ірина ольга
24.09.2019
Ви вже працюєте в ній? Цікаво почути враження
Наталія ольга
09.02.2020
Доброго дня. Можете,будь ласка, детальніше розповісти.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд