Нашi сайти:

Декларування змін оптово-відпускних цін на ліки і медвироби: новий порядок та реєстр

Міністерством юстиції України зареєстровані накази з реалізації нового Порядку декларування змін оптово-відпускних цін на лікарські засоби та вироби медичного призначення, які можуть закуповувати заклади й установи охорони здоров'я, що повністю або частково фінансуються з державного та місцевих бюджетів. Про це проінформувало Управління фармацевтичної діяльності МОЗ України.


Так, зареєстровано наступні накази:

спільний наказ МОЗ України та Мінекономрозвитку України від 20.08.2014 р. № 584/1011 «Про затвердження Порядку розрахунку оптово-відпускної ціни на лікарський засіб»;

• наказ МОЗ України від 18.08.2014 р. № 574 «Про затвердження Положення про реєстр оптово-відпускних цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення, порядок внесення до нього змін та форм декларації зміни оптово-відпускної ціни на лікарський засіб та виріб медичного призначення».

Після набрання чинності вищезазначених наказів МОЗ України розпочне прийом документів на декларування змін оптово-відпускних цін на лікарські засоби та вироби медичного призначення, які можуть закуповувати заклади й установи охорони здоров'я, що повністю або частково фінансуються з державного та місцевих бюджетів.

Прес-служба МОЗ України

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі