Інформація по темі "" | Публікації по тегу
24.01.18
18228 26
Друкувати
Обране

Демо-версия M.E.Doc: почувствуйте удобство и преимущества

Давно прошли времена, когда необходимо было тратить много часов и тонны нервов, чтобы подготовить и подать отчетность предприятия в соответствующие государственные контролирующие органы. Профессионалы компании «Укрзвіт» помогут организации ввести удобную систему создания электронных отчетов с использованием ЭЦП (электронной цифровой подписи). Она имеет такую же юридическую силу, как и традиционная подпись от руки.


Оптимальное решение — электронный документооборот

Некоторые люди, работающие с большими массивами документов, кипами бумаг и отчетов, колеблются, стоит ли доверять упомянутой выше электронной системе и внедрять ее на предприятии. «Укрзвіт» поможет убедиться в том, что электронный документооборот является оптимальным решением, которое не приводит к лишним затратам.

Демо-версия программы M.E.Doc — отличная возможность потренироваться и оценить все преимущества сервиса. А потом можно принять решение о покупке полноценного варианта этой незаменимой для ведения электронного документооборота программы. Ведь M.E.Doc — один из лучших в Украине сервисов для всех без исключения видов финансовой и бухгалтерской отчетности.

Бесплатно, выгодно, рационально

Почему стоит загрузить демонстрационную версию этого удобного сервиса?

  • Это бесплатно. Таким образом можно сэкономить средства, если окончательное решение — покупать полную версию программы или нет — еще не принято.
  • Это повод убедиться в том, что компании необходимо перейти на качественно новый уровень управления.
  • Так можно проверить, будет ли программа M.E.Doc удобной именно для вашего бизнеса и сможет ли она полноценно «подружиться» с внедренной на предприятии системой учета.

И, наконец, демо-версия позволяет оценить весь функционал программы и ее практические преимущества.

Неограниченное время использования

Еще одно неоспоримое преимущество упомянутого выше продукта: срок его использования не ограничен. У каждого, кто загрузит демо-версию M.E.Doc на сайте компании «Укрзвіт», будет достаточно времени на работу с ней, обучение, тестирование всех возможностей. Не будет никаких предупреждений, требований немедленно приобрести расширенный вариант продукта.

Опыт компании «Укрзвіт» подтверждает: большинство пользователей вскоре после работы с демо-версией M.E.Doc принимают единогласное решение — приобрести полную программу.

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(26)
таня
24.01.2018
а демо-версия только модуля по отчетам? или всех модулей?
Укрзвіт таня
24.01.2018
Тетяна , в демо версії Ви маєте можливість ознайомитись з усіма модулями програми ( звітність, зарплата, банківський модуль, ЕДО), а після оплати потрібного модулю Вам будуть доступні всі його функції.
таня Укрзвіт
25.01.2018
а каких функций нету в демо-версии?
Укрзвіт таня
25.01.2018
В демо версії Ви не можете формувати , редагувати та перевіряти документи.За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном: 097-832-73-73 та 044-228-13-73
таня Укрзвіт
06.02.2018
скачала на вашем сайте демо-версию, но скачался только модуль "звітність"
eMelya
24.01.2018
Другий день намагаюся відправити звіт у Соті. А його заклинило на завантаженні ЕЦП. І тут би завантажив ще раз, так на біду він вже стоїть, і каталог з ключами вказаний вірно. От що цій сотині потрібно? А Медок розжирів до гігабайту, куди таких мамонтів ставити...
Укрзвіт eMelya
25.01.2018
Спробуйте зайти в соту через інший браузер, та збережіть Ваші ключі в іншу папку. За консультацією звертайтесь за тел.: 044 228-13-73, 097-823-73-73
eMelya Укрзвіт
25.01.2018
Я перепробував різні браузери, ситуація однакова - не бачить. Поки що здав з другого робочого місця. Просто цікаво, що його блокує, Можливо блокувальник реклами?
Укрзвіт eMelya
26.01.2018
Спробуйте відключити блокувальник реклами
eMelya Укрзвіт
30.01.2018
Видалив AdGuard AdBlock, як на світ народився. ЕЦП ще не перевіряв, але браузери стали набагато краще працювати.
Сергій eMelya
25.01.2018
1 гб в 2018 році мамонт?
eMelya Сергій
25.01.2018
Ну, й не кабанчик :) Коли у тебе 64 Гб і половина зайнята системою, то кожен гігабайт на рахунку.
Татьяна
25.01.2018
В 2017 году получила в налоговой ключи для подписи , но программа М.Е.Doc их не воспринимает- так сейчас что то сомневаюсь в этой программе
Укрзвіт Татьяна
26.01.2018
Програма медок підтримує формат ключів ДФС та коректно працює з ключами інших сертифікаційних центрів. Можливо, Ви щось не вірно налаштували у програмі. За детальною консультацією зверніться за тел:044-228-13-70,097-823-73-73, наші консультанти допоможуть Вам у вирішені даної проблеми.
Ирина
26.01.2018
нормально работаю в медке с дфсными ключами. проверьте, может быть, и правда делаете что-то не то)
tatyana19
29.01.2018
Скажіть будь ласка, МЕДОК ЗАРПЛАТА підходить для бюджетників ?
Укрзвіт tatyana19
29.01.2018
Так, модуль Медок Зарплата підходить для бюджетних установ, але потрібно брати до уваги специфічні для кожної конкретної установи нарахування або утримання. Більш детально Ви можете ознайомитись з цим модулем в демонстраційному режимі програми або звертайтесь за консультацією по тел.228-13-73
Анна
29.01.2018
Якщо "В демо версії Ви не можете формувати , редагувати та перевіряти документи", то що тоді можна робити? Чи можна відправити звіт по ЄСВ, сформований в іншій програмі, як раніше?
УКРЗВІТ Анна
29.01.2018
В демо версії можна ознайомитись з усіма розділами та модулями програми.
Так, звіт по ЄСВ сформований в іншій програмі, Ви можете імпортувати в медок, підписати ЕЦП та відправити в контролюючий орган.
Любовь
30.01.2018
ЄСВ звіт не відправляється з демо версії. Пише придбайте модуль програми.!
не потрібно вводдити людей в оману!
Укрзвіт Любовь
31.01.2018
Спробуйте, імпортувати звіт, відкрити, через "Наступні дії" підписати. І відправити також у відкритому вигляді через "Наступні дії".
Укрзвіт Любовь
31.01.2018
Відправка документа в програмі Медок реалізована, але дійсно, цей звіт ДФС зараз не приймає. Самостійно, без узгодження з контролюючими органами, напрямок відправки звіта розробники змінити не можуть. Зі своєї сторони ми звернулися до державних органів, але нажаль остаточно питання ще не вирішено.
Укрзвіт Укрзвіт
31.01.2018
Вибачте, це стосується питання Тетяни
Татьяна
31.01.2018
Скажите пожалуйста, когда можно будет с помощью программы M.E.Doc отправить в Пенсионный фонд отчет по "ЄСВ" "додаток 8" по социальным выплатам? Вернее сказать, когда "додаток 8" по социальным выплатам дойдёт в Пенсионный фонд? Потому что указанный "додаток" отправляется в ДФС (вместо ПФ), а ДФС,естественно, его "футболит", поскольку это не их отчёт. И получается, M.E.Doc, вроде как, при исполнении, только толку мало - отчет в ПФ не попал, а я должна искать другого оператора, который свои обязательства выполнит до конца.

Укрзвіт Татьяна
31.01.2018
Відправка документа в програмі Медок реалізована, але дійсно, цей звіт ДФС зараз не приймає. Самостійно, без узгодження з контролюючими органами, напрямок відправки звіта розробники змінити не можуть. Зі своєї сторони ми звернулися до державних органів, але нажаль остаточно питання ще не вирішено.
Татьяна Укрзвіт
31.01.2018
Это не ответ, а заготовленный шаблон на все случаи жизни. Еще раз: "додаток8" должен поступить в электронном виде согласно Постановления Пенсионного фонда Украины от 12.10.2010 № 28-1 именно в Пенсионный фонд, а не в ДФС.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн