Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
3308 13
Друкувати
Обране

Держагентство з питань електронного урядування запрошує до участі у форумі «Автоматизація бюджетного обліку та звітування в Україні: запити та реалії»

Державне агентство з питань електронного урядування України запрошує до участі у форумі для бухгалтерів та керівників бюджетних установ «Автоматизація бюджетного обліку та звітування в Україні: запити та реалії», який відбудеться 2 жовтня 2018 року у Києві, в конференц-залі Національного спортивного комплексу «Олімпійський» за адресою: м. Київ, вулиця Велика Васильківська, 55. Початок о 10:00.


На заході будуть розглянуті питання ведення бухгалтерського обліку бюджетних установ, фінансованих із державного та місцевих бюджетів.

До програми форуму включені питання щодо впровадження ІТ-технологій у сфері бюджетного бухгалтерського обліку та електронного звітування згідно нових положень (стандартів) бухгалтерського обліку та фінансової звітності в державному секторі, новацій з питань електронного середовища баз даних під час моніторингу публічних закупівель та інші питання відображення законодавчих змін обліку та звітності бюджетних установ.

Запрошено близько 300 учасників: головні бухгалтери, керівники бюджетних установ, керівники планово-фінансових відділів установ, фінансованих із державного та місцевих бюджетів.

Прохання зареєструватися до 1 жовтня 2018 року за лінком - https://goo.gl/forms/8lgxgmaoAD42IbRj1 .

 

 
      В дискусійній панелі на тему: «Як спростити взаємодію бухгалтера із системами е-дата, е-казна, електронним банкінгом» візьме участь головний редактор порталу buhgalter.com.ua та бізнес аналітик платформи FIT-Бюджет  – Токарев Євген. Пропоную Вам в коментарях написати ваші бачення з цього питання, я обов’язково їх озвучу, а якщо ви будете на конференції обов'язково підходьте до мене, познайомимось ;) 
   

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(13)
Тат_яна
01.10.2018
Доброго дня! Для установ, що фінансуються з бюджету, має бути замовлена розробка програми, обов"язкової до використання. Як "Мережа" у казначействі.Кожній галузі-свій модуль- "освіта","соціальний захист",охорона здоров"я"...Звітність фінансова та бюджетна має бути адаптована до експорту до е-дати та е-казни, аби ще й з "Мережею" взаємодіяло, ну це вже коники.Е-датчикам і подібним настукать по голові, щоб не мудрили з індивідуальністю у структурах файлів, а шукали шляхи співпраці та консолідації. Автоматизація обліку та звітування повинна полегшити ці процеси, а не створювати проблеми бухгалтеру.Один раз освоїти програму і працювати, а не безкінечно пристосовуватись. І,звісно,фінансування на автоматизацію.Це проблема не бухгалтера, не конкретної установи, а загальнодержавна. От робиться Fit-бюджет,так щоб чиїсь бізнес-інтереси не перешкоджали доведенню його до життєздатності. Якось же започатковували казначейську "Мережу", от таким чином хотілось би і далі "автоматизовуватись".
Aрхів
01.10.2018
Я хочу ,щоб в СДО після імпорту юр або фін зобовязань на екрані відображалась сума , і не треба було її шукати бігунком, бо не зрозу
міло куди скани добавляти. (стовбці повинні перетягуватись за бажанням, а то видно три дати і все).
Т.В. Aрхів
03.10.2018
Підтримую
EVGENIY
01.10.2018
Чому так мало коментарів? Всім все подобається?
Ксеныя
01.10.2018
Все не дуже добре в кожній бюджетній програмі,постійсно доопрацьовують,вносять зміни, за якими бухгалтера невспівають вивчити одне як вже друга зміна. Працюємо в клієнт - казна (СДО) і не можемо зрозуміти,чому не бачимо чи проведено розпорядження, зареєстровані юридичні зобов'язання в той день коли реєструєш,може я щось не правільно роблю. Написала наболіле,тому що не перший випадок щодо реєстрації юридичних зобов'язань через СДО. Також стосується і довідок про зміни до розпису які не можливо відправити через СДО, а відкрити рахунок то взагалі проблема.
Валентина
01.10.2018
Неподобається нічого.... Але по нашому небуде. Для того щоб була якась програма потрібні кошти а їх нема. А програми типу є звітність... бред. Просто у мінфіні нема комп'юторщика-бухгалтера, який повинен робити програми знаючи збухгалтерію. Євгенію, Вас потрібно рекомендувати у головне казначейство чи можливо і мінфін.
Бухгалтер
02.10.2018
Вля автоматизації бухгалтерського обліку бюджетних установ необхідна безкоштовна програма, або фінансування (особливо для установ, що фінансуються з держбюджету) та здоровий глузд уряду. У нас є Парус, але він 2 роки без оновлення та й працювати на ньому за діючим Закон не можна((
Ikar Бухгалтер
02.10.2018
працювати можна, платити в РФ не можна
Бухгалтер Ikar
02.10.2018
Дерслужбовцям - не можна користуватися)
Sveta
02.10.2018
У нас казна - через дорогу, більше часу треба на сканування документів для СДО, ніж в мережі зробити і віднести док-ти.Так, автоматизація - це цікаво, однак - це спрощення життя "верхів" ( казначейства, щоб зручніше було консолідувати звітність на рівні Мінфіну), Наша установа - головний розпорядник, без розпорядників нижчого рівня і без одержуачів. В е-звітності треба зробити звітність по "собі ", а потім консолідувати, навіщо?
Е-дата - це окреме ярмо для "низів". Вважаю, для бухгалтерів повинна започаткована БЕЗКОШТОВНА автоматизована єдина система для импорту і експорту даних (договорів, звітності, спеціфікацій, зобов"язань) .
Вера
02.10.2018
Отменили бы хотя-бы Е-дату. Столько времени уходит на заполнение договоров, актов, накладных((... у меня времени не хватает, поэтому заполняю только отчеты...
Вера
02.10.2018
А программа учета и отчетности должна быть одна для всех бесплатная. Неужели государству трудно профинансировать работу програмистов в 300 тыс. грн. на год и все будут счастливы... У нашей организации нет средств для оплаты за программы, пользуемся чем попало... любыми демками довольствуемся...
Марія
03.10.2018
Так, я підтримую думку бухгалтерів, щодо безплатної бухгалтерської програми, так як коштів для її придбання ,що в установах які фінансуються з державного бюджету , так із бюджету місцевих громад немає. Один купляє круту програму, а інший користується тим, що сам придумає, то так нас бухгалтерів і поважають.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд