Інформація по темі "" | Публікації по тегу
01.10.18
3354 13
Друкувати
Обране

Держагентство з питань електронного урядування запрошує до участі у форумі «Автоматизація бюджетного обліку та звітування в Україні: запити та реалії»

Державне агентство з питань електронного урядування України запрошує до участі у форумі для бухгалтерів та керівників бюджетних установ «Автоматизація бюджетного обліку та звітування в Україні: запити та реалії», який відбудеться 2 жовтня 2018 року у Києві, в конференц-залі Національного спортивного комплексу «Олімпійський» за адресою: м. Київ, вулиця Велика Васильківська, 55. Початок о 10:00.


На заході будуть розглянуті питання ведення бухгалтерського обліку бюджетних установ, фінансованих із державного та місцевих бюджетів.

До програми форуму включені питання щодо впровадження ІТ-технологій у сфері бюджетного бухгалтерського обліку та електронного звітування згідно нових положень (стандартів) бухгалтерського обліку та фінансової звітності в державному секторі, новацій з питань електронного середовища баз даних під час моніторингу публічних закупівель та інші питання відображення законодавчих змін обліку та звітності бюджетних установ.

Запрошено близько 300 учасників: головні бухгалтери, керівники бюджетних установ, керівники планово-фінансових відділів установ, фінансованих із державного та місцевих бюджетів.

Прохання зареєструватися до 1 жовтня 2018 року за лінком - https://goo.gl/forms/8lgxgmaoAD42IbRj1 .

 

 
      В дискусійній панелі на тему: «Як спростити взаємодію бухгалтера із системами е-дата, е-казна, електронним банкінгом» візьме участь головний редактор порталу buhgalter.com.ua та бізнес аналітик платформи FIT-Бюджет  – Токарев Євген. Пропоную Вам в коментарях написати ваші бачення з цього питання, я обов’язково їх озвучу, а якщо ви будете на конференції обов'язково підходьте до мене, познайомимось ;) 
   

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(13)
Тат_яна
01.10.2018
Доброго дня! Для установ, що фінансуються з бюджету, має бути замовлена розробка програми, обов"язкової до використання. Як "Мережа" у казначействі.Кожній галузі-свій модуль- "освіта","соціальний захист",охорона здоров"я"...Звітність фінансова та бюджетна має бути адаптована до експорту до е-дати та е-казни, аби ще й з "Мережею" взаємодіяло, ну це вже коники.Е-датчикам і подібним настукать по голові, щоб не мудрили з індивідуальністю у структурах файлів, а шукали шляхи співпраці та консолідації. Автоматизація обліку та звітування повинна полегшити ці процеси, а не створювати проблеми бухгалтеру.Один раз освоїти програму і працювати, а не безкінечно пристосовуватись. І,звісно,фінансування на автоматизацію.Це проблема не бухгалтера, не конкретної установи, а загальнодержавна. От робиться Fit-бюджет,так щоб чиїсь бізнес-інтереси не перешкоджали доведенню його до життєздатності. Якось же започатковували казначейську "Мережу", от таким чином хотілось би і далі "автоматизовуватись".
Aрхів
01.10.2018
Я хочу ,щоб в СДО після імпорту юр або фін зобовязань на екрані відображалась сума , і не треба було її шукати бігунком, бо не зрозу
міло куди скани добавляти. (стовбці повинні перетягуватись за бажанням, а то видно три дати і все).
Т.В. Aрхів
03.10.2018
Підтримую
EVGENIY
01.10.2018
Чому так мало коментарів? Всім все подобається?
Ксеныя
01.10.2018
Все не дуже добре в кожній бюджетній програмі,постійсно доопрацьовують,вносять зміни, за якими бухгалтера невспівають вивчити одне як вже друга зміна. Працюємо в клієнт - казна (СДО) і не можемо зрозуміти,чому не бачимо чи проведено розпорядження, зареєстровані юридичні зобов'язання в той день коли реєструєш,може я щось не правільно роблю. Написала наболіле,тому що не перший випадок щодо реєстрації юридичних зобов'язань через СДО. Також стосується і довідок про зміни до розпису які не можливо відправити через СДО, а відкрити рахунок то взагалі проблема.
Валентина
01.10.2018
Неподобається нічого.... Але по нашому небуде. Для того щоб була якась програма потрібні кошти а їх нема. А програми типу є звітність... бред. Просто у мінфіні нема комп'юторщика-бухгалтера, який повинен робити програми знаючи збухгалтерію. Євгенію, Вас потрібно рекомендувати у головне казначейство чи можливо і мінфін.
Бухгалтер
02.10.2018
Вля автоматизації бухгалтерського обліку бюджетних установ необхідна безкоштовна програма, або фінансування (особливо для установ, що фінансуються з держбюджету) та здоровий глузд уряду. У нас є Парус, але він 2 роки без оновлення та й працювати на ньому за діючим Закон не можна((
Ikar Бухгалтер
02.10.2018
працювати можна, платити в РФ не можна
Бухгалтер Ikar
02.10.2018
Дерслужбовцям - не можна користуватися)
Sveta
02.10.2018
У нас казна - через дорогу, більше часу треба на сканування документів для СДО, ніж в мережі зробити і віднести док-ти.Так, автоматизація - це цікаво, однак - це спрощення життя "верхів" ( казначейства, щоб зручніше було консолідувати звітність на рівні Мінфіну), Наша установа - головний розпорядник, без розпорядників нижчого рівня і без одержуачів. В е-звітності треба зробити звітність по "собі ", а потім консолідувати, навіщо?
Е-дата - це окреме ярмо для "низів". Вважаю, для бухгалтерів повинна започаткована БЕЗКОШТОВНА автоматизована єдина система для импорту і експорту даних (договорів, звітності, спеціфікацій, зобов"язань) .
Вера
02.10.2018
Отменили бы хотя-бы Е-дату. Столько времени уходит на заполнение договоров, актов, накладных((... у меня времени не хватает, поэтому заполняю только отчеты...
Вера
02.10.2018
А программа учета и отчетности должна быть одна для всех бесплатная. Неужели государству трудно профинансировать работу програмистов в 300 тыс. грн. на год и все будут счастливы... У нашей организации нет средств для оплаты за программы, пользуемся чем попало... любыми демками довольствуемся...
Марія
03.10.2018
Так, я підтримую думку бухгалтерів, щодо безплатної бухгалтерської програми, так як коштів для її придбання ,що в установах які фінансуються з державного бюджету , так із бюджету місцевих громад немає. Один купляє круту програму, а інший користується тим, що сам придумає, то так нас бухгалтерів і поважають.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
pw-image
Доступ до сайту за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн