Інформація по темі "" | Публікації по тегу
10.09.15
6416 0
Друкувати
Обране

До 14 вересня клієнтам ДКСУ необхідно поновити ПО для формування Реєстру бюджетних фінансових зобов'язань

ДКСУ на своєму сайті повідомила наступне:

На виконання вимог пункту 3 статті 3  Закону України від 11.02.2015 № 183-VII «Про відкритість використання публічних коштів» (далі – Закон) Державна казначейська служба України (далі – Казначейство) починає з 15.09.2015 оприлюднювати на єдиному Веб-порталі використання публічних коштів інформацію про платіжні трансакції на єдиному казначейському рахунку, у тому числі за операціями на реєстраційних, спеціальних реєстраційних та інших рахунках розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів.

Оприлюдненню на Веб-порталі не підлягає інформація про трансакції, пов’язані з видатками, які проводяться з грифом «цілком таємно», «таємно», «для службового користування», та трансакції утворених відповідно до закону військових формувань, правоохоронних органів щодо забезпечення обороноздатності країни в особливий період або під час проведення антитерористичної операції.

З метою виконання зазначеної норми Казначейством забезпечено доопрацювання програмного продукту.

Оскільки, відповідальність за визначення трансакцій, які не підлягають оприлюдненню на Веб-порталі, здійснюється відповідним розпорядником (одержувачем) бюджетних коштів, при оформленні реєстру бюджетних фінансових зобов’язань необхідно проставляти ознаку про намір здійснити таку трансакцію.

Так, Казначейством внесені зміни в структуру файлу імпорту Реєстру бюджетних фінансових зобов'язань розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів та вносяться відповідні зміни до програмного комплексу «Фіндокументи». Інформація щодо зазначених змін та модифікована версія програмного комплексу «Фіндокументи» будуть опубліковані на Веб-порталі Казначейства в розділі «Програмне забезпечення / Програмний комплекс "Фіндокументи" (кошториси, помісячні плани асигнувань, розподіли, розпорядження, реєстри юридичних та фінансових зобов'язання, платіжні доручення) / Структура файлів імпорту» до 11.09.2015.

Враховуючи вищезазначене, рекомендуємо поінформувати розробників відповідного програмного забезпечення, яке використовується у Вашій установі для формування Реєстру бюджетних фінансових зобов'язань розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів, щодо внесених змін. 

Додаток: зразок Реєстру бюджетних фінансових зобов'язань розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів та витяг до Порядку його заповнення.

 

На офіційному сайті ДКСУ зміни до ПО Мerega_М (ППЗ Фіндокументи) поки що не розміщені! Слідкуйте за новинами, ми обов'язково проінформуємо про вихід оновлення!

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі