Інформація по темі "" | Публікації по тегу
07.07.22
1566 0
Друкувати
Обране

Генштаб скасував рішення щодо видачі дозволів на виїзд військовозобов'язаним

Військовозобов’язані українці зможуть і далі вільно пересуватися Україною без спеціальної довідки від військкомату. Генштаб скасував рішення щодо видачі дозволів на виїзд військовозобов'язаним та відправив його на доопрацювання.

Валерій Залужний повідомив, що 6 липня відбулося засідання Ставки Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України. Під час цього розглядалось питання стосовно обмеження на пересування для військовозобов'язаних. 

"Підкреслюю, цей документ від початку стосувався винятково внутрішньої роботи ТЦК та СП і не створював зобовʼязань, обмежень прав і свобод громадян України. Попри це, його поява в мережі спричинила численні маніпуляції, різночитання і навіть незаконні дії із перешкоджання переміщенню громадян, що стало підставою для дискредитації Збройних Сил України та військово-політичного керівництва держави",- зазначив Валерій Залужний.

Тому Начальник Генерального штабу Збройних Сил України прийняв рішення про скасування дії Порядку з відправленням на доопрацювання.

Оновлений документ буде розроблено на основі змін до законів України та підзаконних нормативно-правових актів, які регулюють переміщення громадян в умовах воєнного стану. Адже наявна законодавча база не враховує реалій сьогодення та не забезпечує ефективних мобілізаційних механізмів.

 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі