Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
5923 15
Друкувати
Обране

Готуйте сани влітку, щоб більше радіти взимку!

Бухоблік в бюджетних установах досить непроста річ, що вимагає пильності та суворого дотримання всіх вимог та нововведень. Треба постійно слідкувати з оновленнями в законодавстві, а потім це все оновлювати в своїй повсякденній роботі. Нерідко доводиться шукати різні довідники, щоб знайти необхідну інформацію. На це йде чимало часу, втомлюються очі, знижується концентрація, підвищується нервовість.


Скористайтеся іншим шляхом вирішення поточних питань та завдань. Уявіть єдиний сервіс, в якому ви зможете створювати об’єкти обліку, здійснювати нарахування отриманих послуг та робіт, формувати фінансові зобов’язання та платіжні доручення, формувати регістри бухобліку та обігові відомості, користуватися всіма важливими довідниками та багато іншого. 

Додайте до можливостей цього сервісу відсутність необхідності встановлення на персональний комп’ютер і можливість виконувати всі завдання за наявності лише одного Інтернету. …і отримаєте спеціальну платформу для ведення бухобліку в бюджетних установах FIT-бюджет. Готуйте сани влітку, щоб з комфортом та високою ефективністю працювати цілий рік.

Отримайте вигоду та будьте «у плюсі»!

Залишити заявку

 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(15)
Oleksii
20.08.2018
Чи є аналог з локальним встановленням?
EVGENIY Oleksii
21.08.2018
Локальне встановлення це минулий вік ;) Тут в чому перевага в тому, що це хмарне рішення! Зі всіма плюсами!
Дніпро
21.08.2018
А хто небуть працює в цій програмі, поділіться враженнями
Софія Дніпро
21.08.2018
Ми придбали її з початку року. Спочатку були незадоволені, так як все працювало досить обмежено. Але потім нам повідомили, що програма запрацбвала і зараз ми потихеньку звикаємо. Вцілому непогано. Дуже допомогає те, що завжди можна задати питання в чаті.
Tаня
21.08.2018
скільки це коштує
EVGENIY Tаня
21.08.2018
5000
Вікторія
22.08.2018
Мене тішить у цій програмі, що вона робиться під нас бюджетників. В чаті вирішуємо усі питання дуже мобільні оператори. Усім хто став "заложником Паруса" рекомендую звернуть увагу на цю програму! Дуже добре буде коли ми всі в ній будемо працювати, це і буде для нас гарантією в її "вічності". До речі, як бухгалтер зі стажем працюючи в цій програмі, погоджуюсь, що вона розроблена правильніше ніж ми робили в своєму обліку.
Вікторія Вікторія
22.08.2018
В цьому місяці ми також перераховуємо кошти за програму на наступний рік .Не підкажете яку корреспонденцію треба провести по бухгалтерії(збентежує майбутній період програми).
EVGENIY Вікторія
22.08.2018
Ну ви ж коли віндовс купуєте, теж користуєтесь в майбутньому! Тому це не витрати майбутніх періодів, це плата за послугу!
Вікторія Вікторія
22.08.2018
Я вам настойчиво рекомендую, сразу в ней потренироваться. мы играемся уже с начала года, чтобы 2019 с первого числа включиться. эта программа по крайней мере сейчас "не терпит посторонних регистраций с " казначейської мережі" то есть она ставит свою регистрацию и только тогда в ней можно полноценно работать. А самое трудоемкое внести остатки ТМЦ по сути "вручную".
EVGENIY Вікторія
22.08.2018
Дякую вам за відгук, нам дуже приємно!
Вікторія
23.08.2018
Дякую всім.
Надія
26.08.2018
Ми бюджетна установа, навчальний заклад, маємо власну ідальню, басейн, оздоровчий табір, підсобне господарство (тваринництво, рослинництво), нараховуємо батьківську плату за утримання вихованців. Бухгалтерська служба 6 працівників.
5000грн. -це річна оплата для установи, незважаючи на кількість робочих місць?
Чи входить у цю суму технічна підтримка та консультації?
Чи розроблені модулі " Харчування" "Батьківська плата" "Господарська діяльність"
EVGENIY Надія
29.08.2018
Жодне бухгалтерське ПЗ не включає в себе всі модулі які ви перерахували, всі вони купуються окремо і не у всіх вони є, в нас також поки що не має :( !! 5000 це доступ з одного робочого місця, кожне наступне робоче місце 2000 грн.!
EVGENIY Надія
29.08.2018
Техпідтримка входе в цю суму!
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд