Кабмін пропонує змінити порядок встановлення розміру плати за навчання у позашкільних закладах

Кабмін планує скасувати свою постанову від 25.03.1997 р. № 260 «Про встановлення розміру плати за навчання у державних школах естетичного виховання дітей», яка вже не відповідає сучасним потребам і потребувала актуалізації норм.


Такий проект розміщено на сайті Міністерства культури України: проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку встановлення розміру плати за навчання у початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах (школах естетичного виховання) державної та комунальної форми власності».

Проектом, зокрема, передбачено:

— щорічне встановлення керівником розміру плати за навчання на початок навчального року за погодженням із місцевим органом управління у сфері культури (тобто, з управлінням культури міської ради);

— встановлення керівником розміру плати за навчання на засадах диференційованого підходу залежно від престижності навчання за кожною групою музичних інструментів та за кожним напрямком навчання окремо, з урахуванням специфіки закладу, місця його розташування;

— чіткий перелік пільгових категорій осіб, які мають право безкоштовного навчання, та право органів місцевого самоврядування  за умови компенсації з місцевого бюджету надавати додаткові пільги.

Проектом постанови не пропонується встановлення граничної межі вартості навчання, тобто надається більше самостійно для керівників щодо визначення  розміру плати, що в свою чергу стимулюватиме їх до розширення переліку надання послуг та організації більш широкого профілю навчання. Адже, частина коштів після виплати заробітної плати залишатиметься у розпорядженні закладу.

 

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі