UA | RU

Кабмін знизив вартість оренди державної власності

Коефіцієнт розрахунку вартості оренди об'єктів державної власності знижений на три роки

Кабінет міністрів України на засіданні в середу вирішив терміном на три роки ввести знижений до 0,7 коефіцієнт розрахунку вартості оренди об'єктів державної власності. Про це заявив перший заступник голови Фонду державного майна (ФДМ) Дмитро Парфененко.

"З метою зменшення фінансового навантаження на орендарів, збільшення привабливості оренди держмайна і забезпечення стабільних надходжень до державного бюджету від оренди, пропонується ввести тимчасовий знижений коефіцієнт до чинних в методиці орендних ставок – в розмірі 0,7. Ця тимчасова міра вводиться на три роки", – повідомив Парфененко.

За його словами, на контролі ФДМ перебуває близько 20 тис. договорів оренди, при цьому протягом останніх років відзначається негативна тенденція відтоку орендарів.

"Так, за останні три роки кількість договорів оренди скоротилося на 2,2 тис., що становить 12% загальної кількості, а за останній рік – на 1,3 тис. Це, на нашу думку, є наслідком завищених ставок оренди держмайна порівняно з недержавним майном в приватному сегменті економіки", – сказав Парфененко.

Крім того, за пропозицією заступника голови Федерації роботодавців України Олексія Мірошниченка, до документа було внесено поправку, згідно з якою знижений коефіцієнт застосовується не тільки на цілісні майнові комплекси, а на всі об'єкти держмайна.

До документа також внесено вимогу про проведення через рік аналізу дії знижених ставок оренди і, за необхідності, їх перегляду.

 
Теги:


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (3)
Вера
03.11.2016
К чему бы это??? В бюджете лишние деньги??? Наша организация арендует офисное помещение (гос.собствен.) и сумма оплаты за аренду - это самое малое из наших расходов. Можно сказать копейки, по сравнению с остальными расходами (коммунальные платежи, вывоз отходов, охрана, уборка, другие эксплуатационные расходы). Видимо кому-то это снижение - "на руку"....
Наталія
06.12.2016
А номер документу і дату Ви можете дати? Дуже будемо вдячні .
Наталія
06.12.2016
І сам документ.Дякую.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі