Інформація по темі "" | Публікації по тегу
07.06.21
1472 0
Друкувати
Обране

Комітет ВРУ розробить новий законопроєкт про офіційні електронні адреси для юридичних та фізичних осіб

Комітет з питань правової політики на своєму засіданні розглянув законопроєкти про внесення змін до деяких законодавчих актів України (Господарського процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства, Цивільного кодексу України) для забезпечення використання офіційної електронної адреси, №3860, та альтернативні - про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання офіційної електронної адреси, №3860-1, і проект щодо забезпечення належного повідомлення учасників судового процесу та направлення копій судових рішень, №4360.

За результатами обговорення народні депутати ухвалили рішення подати на розгляд Верховної Ради доопрацьований законопроєкт про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання електронних адрес та рекомендувати прийняти його за основу. Члени Комітету ухвалили рішення відхилити законопроєкти №3860, №3860-1, №4360.

Законопроєктами №3860 та №3860-1 пропонувалося запровадити офіційної електронної адреси для юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, адвокатів, арбітражних керуючих та інших осіб, а також фізичних осіб, яка буде використовуватись для офіційного листування.

Такі електроні адреси мали реєструватися в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та в Єдиному державному демографічному реєстрі. . 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі