Інформація по темі "" | Публікації по тегу
04.08.14
1087 0
Друкувати
Обране

Мінрегіон створює законодавче поле, яке сприятиме розвитку сфери поводження з ТПВ

З метою реформування та розвитку сфери поводження з побутовими відходами Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України підготовлено ряд нормативно-правових актів, виконання яких дозволить стабілізувати ситуацію в країні у сфері поводження з побутовими відходами.

Мова йде, зокрема, про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України у сфері поводження з побутовими відходами», який Мінрегіон вже направив на розгляд Уряду. Цей документ  передбачає   демонополізацію ринку послуг з перероблення та захоронення побутових відходів та передачу повноважень органам місцевого самоврядування затверджувати тарифи на послуги з перероблення та захоронення побутових відходів.

Підготовлені Мінрегіоном і пропозиції до законопроектів за № 2611а та № 2612а про внесення змін до Податкового та Бюджетного кодексів в частині введення збору з виробників та імпортерів упаковки та товарів в упаковці та спрямування цього збору органам місцевого самоврядування на вирішення питань поводження з відходами тари та упаковки.

Також розроблено пропозиції до законопроекту з питання стимулювання виробництва електроенергії з альтернативних джерел енергії та встановленням коефіцієнту «зеленого» тарифу на рівні 3,0 до 2019 року для суб'єктів господарювання, які виробляють електричну енергію з біомаси, біогазу та побутових відходів.

За матеріалами офіційного сайта Мінрегіону.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі