Інформація по темі "" | Публікації по тегу
10.05.22
4074 5
Друкувати
Обране

МОН: Алгоритм дій для відновлення казначейського обслуговування на ТОТ

Алгоритм дій для відновлення обслуговування через органи Казначейства у разі перебування на тимчасово окупованій території та відсутності посадових осіб із правом першого/другого підпису фінансових документів:

 

  1. Призначити нових посадових осіб із правом першого/другого підпису фінансових документів (керівник, бухгалтер).
  2. Створити копії наявних баз даних або узагальнити паперові носії, які містять необхідну в подальшому первинну бухгалтерську інформацію, для можливості відновлення фінансової роботи.
  3. Звернутися до органу Казначейства на підконтрольній українській владі території щодо здійснення розрахунково-касового обслуговування та надати необхідні документи за вимогою органу Казначейства відповідно до Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 червня 2021 р. № 590.
  4. Згенерувати ключі електронного цифрового підпису для нових посадових осіб в органах Казначейства на підконтрольній українській владі території.
  5. Налаштувати під‘єднання до системи дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства – Казначейство».
  6. Відновити роботу.

Довідково

Протягом часу, необхідного для оформлення ключів ЕЦП, документи для оплати можна надати до органів Казначейства на паперових носіях.

 

Джерело:
МОН
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
5
Оксана
10.05.2022
голову сільської громади похитили окупанти, секретар у декретній відпусці. Кому можна надати право першого підпису.
Вікторія
11.05.2022
У нас подібна ситуація: тільки голова громади склав свої повноваження, а також його зами та секретар, звільнилися начальники відділів. Відповідно у казначействі скасовані електронні ключи. У районі окупантами утворена військова адміністрація. Хто може призначити в окупованій території начальників відділів?
Юлія
11.05.2022
Дуже гарно все розписано, проте як бути бухгалтеру, якщо він знаходиться на окупованій території і передати документи для оформлення роботи в СДО немає фізичної можливості, так як неможливо їх доставити в казначейство на підконтрольній Україні території?
Наталія
12.05.2022
Пункт 4 взагалі СУПЕР! Тікип алгоритм потрапляння на підконтрольну теріторію України ще б розписали, та як доставляти папирові документи в казну яка знаходиться на підконтрольній теріторії. А так все понятно написали. Дякуємо.transparent_pxl.png
Вікторія
13.05.2022
Добрий день, ми все пишимо та пишимо, а відповіді відсутні. Нам хтось дасть роз'яснення? Или все теоретики, практиков нет.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі