Інформація по темі "" | Публікації по тегу
12.08.14
1497 0
Друкувати
Обране

МОН повідомило про використання приміщень дошкільних навчальних закладів

З метою урегулювання окремих питань стосовно орендування приміщень для відкриття дошкільних навчальних закладів МОН у листі від 18.07.2014 р. № 1/9-363 звернуло увагу на наступне.

Згідно зі ст. 16 Закону України «Про дошкільну освіту» від 11.07.2001 р. № 2628-III вивільнені приміщення ліквідованих державних та комунальних дошкільних навчальних закладів використовуються виключно для роботи з дітьми. Майно, яке є державною або комунальною власністю (земельні ділянки, будівлі, споруди, обладнання тощо), придбання чи відокремлення якого призначене для здобуття дітьми дошкільної освіти, використовуються виключно із зазначеною метою.

З метою забезпечення необхідних умов функціонування і розвитку системи дошкільної освіти в Україні, стимулювання залучення приватних інвестицій у сферу дошкільної освіти, що буде сприяти забезпеченню місцями у закладах дітей раннього та дошкільного віку відповідно до потреб, прав дітей на доступність і безоплатність здобуття дошкільної освіти МОН пропонує:

— вжити дієвих заходів щодо використання приміщень дошкільних навчальних закладів за прямим призначенням та недопущення випадків їх закриття, перепрофілювання тощо;

— сприяти приватним ініціативам щодо орендування приміщень для відкриття дошкільного навчального закладу зі встановленням терміну договору оренди за погодженням сторін, але не менше ніж п’ять років, якщо орендар не пропонує менший термін.

Також МОН запропонувало приймати управлінські рішення про передачу в безоплатне користування комунальних об’єктів нерухомого майна, що потребує відновлення, капітального ремонту, реконструкції, для організації роботи з дітьми раннього та дошкільного віку. Зазначені заходи частково нададуть можливість забезпечити необхідні умови функціонування і розвитку системи дошкільної освіти для задоволення потреб громадян відповідної території.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі