Інформація по темі "" | Публікації по тегу
18.11.14
1854 0
Друкувати
Обране

МОН: про формування конкурсних пропозицій обсягу прийому та випуску фахівців з вищою освітою на 2015 рік

МОН просить керівників підпорядкованих йому ВНЗ до 15 грудня 2014 року надіслати до Міністерства конкурсні пропозиції за Переліком документів, затвердженим наказом МОН від 30.05.2013 р. № 647, та встановленими формами, підготовленими за допомогою спеціально розробленого програмного забезпечення «Обсяг прийому та випуску фахівців вищими навчальними закладами І-ІV рівнів акредитації - 2015 рік» на плановий 2015, а також 2016 та 2017 роки з зазначенням середньої вартості за кожним напрямом (спеціальністю), та формою навчання.

При формуванні конкурсних пропозицій обсягу прийому за державним замовленням на 2015 рік за освітньо-кваліфікаційними рівнями молодшого спеціаліста та бакалавра МОН просить врахувати прогнозовану регіональну чисельність випускників основної та старшої школи. У зв’язку з цим, конкурсні пропозиції щодо обсягу прийому на навчання та випуск фахівців у 2015 році необхідно погодити з обласними та Київською міською державними адміністраціями та регіональними центрами зайнятості.

Зверніть увагу! Державне замовлення буде надаватися лише на підставі діючих ліцензій та відповідно до встановлених термінів дії ліцензії за кожним напрямом (спеціальністю).

Проектні показники відокремлених структурних підрозділів (окрім відокремлених структурних підрозділів - вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації) повинні бути враховані у проектних показниках базового вищого навчального закладу.

Напрями (спеціальності), за якими передбачається підготовка молодших спеціалістів, бакалаврів, спеціалістів та магістрів з присвоєнням кваліфікації вчителя або викладача вищого навчального закладу, у програмному забезпеченні повинні позначатися знаком (*).

Підготовлену форму на паперових носіях за підписом керівника ВНЗ та завірену копію ліцензії на надання освітніх послуг з одержанням вищої освіти необхідно надіслати до Департаменту вищої освіти, а інформаційну базу даних — до Відділення інформаційно-аналітичних систем управління Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства за адресою: ministry@mon.gov.ua.

Такі вказівки надало МОН в листі від 17.11.2014 р. № 1/9-599.

 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі