Інформація по темі "" | Публікації по тегу
12.09.14
1275 0
Друкувати
Обране

МОН: про зарахування вступників із АТО на місця держзамовлення

МОН звернулося до керівників ВНЗ з проханням допустити до навчання громадян, які проживають або переселилися з тимчасово окупованої території України та при вступі на навчання до ВНЗ, розташованих в інших регіонах України, не були рекомендовані вищим навчальним закладом до зарахування на місця державного замовлення.

Міністерство повідомляє, що питання виділення додаткових місць державного замовлення для таких студентів буде вирішено та після цього здійснюватиметься повноцінне зарахування цих вступників.

МОН також просить керівників вищих навчальних закладів у разі відсутності місць у рамках ліцензованого обсягу повідомити про це.

Також МОН наголосило, що у разі якщо вищезазначені громадяни не потрапили до переліку осіб, які рекомендовані ВНЗ до зарахування на місця державного замовлення, центральний орган виконавчої влади, до сфери управління якого відноситься навчальний заклад, за зверненням ВНЗ, надає додаткові місця державного замовлення з урахуванням напряму, обраного абітурієнтом, у порядку, встановленому КМУ.

(Лист Міністерства № 1/9-462 від 11.09.2014р)

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі