Інформація по темі "" | Публікації по тегу
09.11.21
8179 8
Друкувати
Обране

МОЗ розширило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим

Згідно з наказом, до освітян та працівників центральних та місцевих органів влади, які підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID-19 на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, додаються співробітники:

 

  • підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади;
  • установ і закладів, що надають соціальні послуги, закладів соціального захисту для дітей, реабілітаційних закладів;
  • підприємств, установ та організацій, включених до Переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, затвердженого постановою КМУ від 04.03.2015 р. № 83. Цей перелік доступний за посиланням.

Наказ набирає чинності 9 грудня 2021 року. 

Працівники вищезазначених установ, які не щепляться проти COVID-19 протягом цього періоду, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати. Ті з них, хто має абсолютні протипоказання до проведення щеплень, які визначаються відповідно до інструкцій до застосування вакцин, рішень Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики, Переліку медичних протипоказань та застережень до проведення профілактичних щеплень, затвердженого наказом МОЗ від 16.09.2011 р. № 595, не підлягатимуть обов'язковій вакцинації.

Нагадаємо, що згідно зі статтею 12  Закону України  «Про захист населення від інфекційних хвороб» та статтею 27 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», працівники окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких може призвести до зараження цих працівників та поширення ними інфекційних хвороб, підлягають обов'язковим профілактичним щепленням також проти інших відповідних інфекційних хвороб. 

Держслужбовці та соціальні працівники, а також співробітники  стратегічно важливих підприємств можуть щепитися від COVID-19 організовано або індивідуально у зручному для них пункті чи центрі вакцинації. Детальний перелік та контакти пунктів та центрів на https://vaccination.covid19.gov.ua/list.

МОЗ

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
8
бух
09.11.2021
давно пора
Людмила бух
09.11.2021
Ну так біжіть, хто Вам забороняє.
бух Людмила
09.11.2021
а чого так дєрзко? день на задався? розумію! буває! Я вже давно збігала і без Ваших вказівок. І 5G гарно ловить transparent_pxl.pngІ Вам рекомендую, може не так на людей будете кидатися transparent_pxl.png
Людмила бух
15.11.2021
Дерзко з Вашої сторони вирішувати за всіх. я без Ваших вказівок розберуся, що мені робити з особисто моїм організмом.
Надін
09.11.2021
Задовбали
Олена
10.11.2021
Підкажіть, хто знає, бухгалтеру комунальної установи "Центр соц. послуг" обов"язково вакцинуватись? Адже він послуги не надає.
Анна Олена
11.11.2021
Тут бачимо тільки одне виключення - абсолютні протипоказання до проведення щеплень. Якщо у Вас такого протипоказання нема, то, на мою думку, обов*язково.

Світлана
16.11.2021
Де сам наказ не можу знайти?
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі