Інформація по темі "" | Публікації по тегу
08.10.21
14462 11
Друкувати
Обране

МОЗ затвердило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим

Міністерство охорони здоров'я України своїм наказом від 04.10.2021 № 2153, зареєстрованим в Мін’юсті 07.10.2021 за №1306/36928, затвердило перелік організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19.

Згідно з наказом, на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби, обов’язковій вакцинації проти COVID-19 підлягають працівники:

  • центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів;
  • місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів;
  • закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності. 

“Освітяни та працівники органів влади кожен день взаємодіють із великою кількістю людей, а тому ризикують інфікуватися на коронавірусну хворобу. Майже всі, хто потрапляє в лікарню з COVID-19 — невакциновані. Це рішення покликане захистити життя і здоров’я українців та їхніх близьких, створивши безпечне середовище в закладах освіти та державних установах”, – пояснив Міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко. 

Наказ набирає чинність через один місяць з дня його публікації. 

Працівники закладів освіти та органів виконавчої влади, які не щепляться проти COVID-19 протягом цього періоду, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

Нагадаємо, що працівники освіти та органів виконавчої влади можуть щепитися від COVID-19 організовано або індивідуально у зручному для них пункті чи центрі вакцинації. Детальний перелік та контакти пунктів та центрів на list.covid19.gov.ua.

Важливо, що освітяни та працівники органів влади, які мають абсолютні протипоказання до проведення щеплень, відповідно до Переліку медичних протипоказань та застережень до проведення профілактичних щеплень, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 вересня 2011 року № 595, не підлягатимуть обов'язковій вакцинації.

“Ми завершили перший етап визначення професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим. Наступним етапом до цього переліку будуть включені працівники усіх державних установ, організацій та підприємств, соціальні працівники та працівники поштових послуг”, - резюмував Міністр. 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
11
Тетяна
08.10.2021
Медики где? Т.е. где-то в глубине души министр здравоохранения понимает, что вакцинация потенциально опасна и мед.работники вполне профессионально его ПОШЛЮТ. Так какого ж существительного в принудительном порядке распоряжаться другими профессиями? При нашем то уровне медицинского обслуживания?
Оксана Тетяна
08.10.2021
Як бухгалтера весь карантин 2020 року пробули на роботі, то це так...жодного звіту не зменишили, а навпаки..то тоді не переживали, що постійно люди під ризиком на роботі, а дехто дистанційно "майже" нічого не робив і зарплату отримав і собі здоров'я зберіг..а зараз ...або вакцина..або без зарплати...теж мені турбота..ну хіба ваккцинація показник ефективності роботи і взагалі кожен знає на що йде
NeProzorro Оксана
08.10.2021
Нехай виділять людям додаткові кошти на закупівлю вітамінів, якісного харчування і т.д. Скоротять робочий час для якіснішого відпочинку і зміцнення організму. Нададуть безкоштовні абонементи на оздоровчі процедури.
Іванка NeProzorro
08.10.2021
Так.І ще нехай зменшать рівень стресу на роботі (до прикладу, відмінять закупівлі/оприлюднення, непотрібні звіти і т.п.). Бо нерви теж не сприяють зміцненню імунітету
Віталій Іванка
08.10.2021
А де ж Конституція? Який закон має юридичну силу??
Катерина Віталій
12.10.2021
А немає в нас конституції, права вибору в людей немає.
Віталій Іванка
08.10.2021
Особливо ті закупівлі....вони так виснажують..
EVGENIY Тетяна
08.10.2021
Тому що для лікарів окремий наказ, і вони були в якомусь там першому чи другому етапі вакцинації!! Тому не вигадуйте! Читайте нормальні джерела інформації. І не пишіть за медичних працівник ви їх думку не знаєте.
Тетяна EVGENIY
08.10.2021
С отстранением от работы ? Три "ха-ха"!
таня
12.10.2021
у нас из 9 вакцинированных 5 чел не вышли на работу на следующий день после второй вакцины, 1 до сих пор в больнице, денег нет на лечение, собирали
таня таня
12.10.2021
то есть не всем вакцина подходит
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі