Інформація по темі "" | Публікації по тегу
22.03.18
13237 1
Друкувати
Обране

На український бізнес здійснюється нова масована вірусна атака

Бухгалтерам підприємств приходять заражені листи від імені НАПК, ДФС і Виконавчої служби.

Український бізнес попереджають про нові хвилі хакерських-атак. Вірусні листи розсилаються на електронні поштові скриньки підприємств від імені Національного агентства з попередження корупції (НАПК), а також Державної фіскальної служби (ДФС). Про небезпеку один одного попереджають бухгалтера українських підприємств в тематичних паблік в соцмережі Facebook.

Від псевдо-ДФС листи приходять з темою «Звернення керівнику підприємства» про те, що компанія нібито ухилялася від сплати податків. Від липового НАПК приходить опитування з темою «Шановний громадянин!». Листи надсилають із зворотними адресами в Японії r.oodaira@nishikawa-kogu.co.jp, product@vousetes.co.jp, mrc@x-make.sky-office.jp тощо.

Також шкідливі листи можуть приходити від імені Виконавчої служби або говорить про якомусь адміністративному правопорушенні, попереджають користувачі.

Експерти закликають ні в якому разі не відкривати подібні листи - всі вони містять шкідливі прикріплені файли. А в разі отримання відправлень з сумнівних адресів, негайно їх видаляти.

UBR.ua

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
1
Оксана
22.03.2018
Достали уже своим отмыванием денег на всякие "защиты" от вирусов! Понравилось ? Грантоеды!!
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі