Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
5631 0
Друкувати
Обране

Нарахування та виплата заробітної плати засобами програми «Дебет Плюс» в комунальних некомерційних підприємствах

Ми вже писали про зміни, що торкнулися закладів охорони здоров’я, зокрема центрів первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД), які із бюджетних установ стали комунальними некомерційними підприємствами (КНП). При постійних змінах у законодавстві виникає потреба оперативного реагування на них. Найоптимальнішим вибором у такій ситуації стане програма для бухгалтерського і фінансового обліку, нарахування заробітної плати та роботи з казначейськими програмами в установах медичного напряму.


Облік заробітної плати є однією з найоб’ємніших і важливих ділянок будь-якої установи. Сучасні інформаційні технології дозволяють звести до мінімуму щоденну рутину бухгалтера. Комп’ютерні програми дозволяють не тільки швидко й масово створювати документи, а й передавати їх до контролюючих органів.

Програма «Дебет Плюс» дає змогу повністю автоматизувати нарахування та виплату заробітної плати – від створення тарифікації, з урахуванням особливостей преміювання медичних працівників, до експорту в банк платіжної відомості на виплату заробітної плати.

 

Програмний комплекс дозволяє не тільки організувати нарахування заробітної плати, а й сформувати звіт з ЄСВ та форму № 1ДФ для подальшого їхнього експорту в програми звітності, сформувати на основі відомості на виплату заробітної плати файл для передачі в банківську установу, створити повний набір бухгалтерських проведень за результатами розрахунку зарплати.

Також «Дебет Плюс» допоможе з легкістю порахувати премії медичних працівників. Програма дозволяє вказати потрібний вам відсоток преміювання, врахувати пацієнтів у розрізі вікових категорій та адаптувати алгоритм розрахунку під особливості саме вашої установи.

 

«Дебет Плюс» - це програмний продукт, розроблений в Україні і для України.

Більш детально про систему автоматизації комплексного обліку для КНП можна дізнатися на сайті компанії-розробника debet.com.ua або сконтактувати зі спеціалістами та отримати розгорнуту відповідь на всі питання щодо придбання, впровадження та підтримки програми «Дебет Плюс».

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд