Інформація по темі "" | Публікації по тегу
29.07.14
1038 0
Друкувати
Обране

Необхідні законопроекти Уряд повторно вносить до Парламенту

Вчора було підписано розпорядження про скликання 31 липня позачергової сесії Верховної Ради України, на якій повинні бути ухвалені необхідні для країни законопроекти. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у програмі «Свобода слова» на каналі ICTV у понеділок, 28 липня.

Глава Уряду нагадав, що йдеться про проект змін до Державного бюджету України, який, зокрема, передбачає виділення 9,1 мільярда грн. на потреби Збройних Сил та Національної гвардії, 3 мільярди гривень на відновлення регіонів, постраждалих від дій терористів, 1 мільярд гривень на соціально-економічний розвиток інших областей.

Арсеній Яценюк підкреслив, що Уряд не зменшує соціальні стандарти, а йде шляхом підняття податків, у першу чергу на надприбутковий бізнес: «Не може бути таке, щоби прибутки на певних енергетичних галузях сягали 1500%. Ми піднімемо рентні платежі на нафту і на газ».

Водночас Кабмін пропонує стимулювати інвестиції в енергетичний ринок: «Той, хто просвердлив нову свердловину, протягом року не сплачує ренту в Державний бюджет, а ці кошти, які він заощаджує, відправляє на нову свердловину - збільшити обсяг і зменшити залежність від російського газу».

Також, за словами Арсенія Яценюка, Уряд пропонує скоротити кількість різного роду перевірок контролюючих служб і інспекцій на 70%, що дозволить зекономити 600 мільйонів гривень.

Глава Уряду також зазначив, що Кабмін пропонує ввести спеціальні рахунки з податку на додану вартість, який «раз і назавжди вирішить проблему як сплати ПДВ, так і відшкодування ПДВ».

Окрім того, за його словами, 31 липня Парламент має проголосувати за законопроект про реформування системи управління газотранспортною системою України, «який є предметом не просто національної безпеки, а виживання країни».

Глава Уряду зазначив, що після провалення в Парламенті цих законопроектів минулого четверга «підвисли 1,5 мільярда доларів, які вже були на шляху виділення» Україні. Це 500 мільйонів доларів від Світового банку і 1 мільярд доларів від Міжнародного валютного фонду: «Відсутність голосування за ці законопроекти, й наступний крок – це дефолт країни».

«Вимагаю в четвер від депутатів Верховної Ради України прибути до стін Парламенту, проголосувати за закони інести відповідальність перед українським народом спільно з Президентом і Урядом. Це їхній священний обов’язок, і його треба виконувати. На те їх вибирали», - наголосив Арсеній Яценюк.

У той же час Глава Уряду заявив, що в разі якщо ці законопроекти не будуть проголосовані У Верховній Раді, він зробить все, «щоб профінансувати армію, солдат, заправити танки і для того, щоб наші вояки мали можливість далі захищати країну»: «Навіть без закону. Варіанту іншого немає. І поставлю свій підпис під такою постановою».

 

За матеріалами Урядового порталу

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі