Інформація по темі "" | Публікації по тегу
01.06.20
14662 0
Друкувати
Обране

Нові заставки з календарем робочого часу на червень

Хоч по погоді і не дуже схоже, та літо вже на порозі. А разом з ним багато «літніх» бухгалтерських завдань в нових епідеміологічних умовах. Все встигнути і не забути насолодитися красою літніх фарб допоможуть наші нові червневі календарі бухгалтерського робочого часу. Завантажуйте прямо зараз, встановлюйте і запасайтеся літнім настроєм!

 

 Якщо ви не бачите зображення червня, то утримуючи клавішу Ctrl натисніть F5 (оновити сторінку)

Заставка

Заставка

Заставка

Заставка

Шановні користувачі! Тепер ви можете дізнаватися всі останні новини порталу Бухгалтер.com.ua першими в TELEGRAM і VIBER спільнотах! Більш детально за посиланням.
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
70
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×