Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
1618 0
Друкувати
Обране

Новий маркетплейс для виходу на міжнародні ринки

13 вересня 2018 року в Києві був представлений портал "4BIZ2.BIZ" - інтерактивна інтернет-платформа, яка створена для підтримки бізнесу.


Портал надає професійні послуги з розвитку бізнесу, пошуку нових клієнтів, партнерів, інвесторів, не тільки в межах України, а й в усьому світі. Про це йшлося під час презентації порталу, яка відбулася в Укрінформ. «Бізнес без меж» - девіз 4biz2.biz. Головною метою "4BIZ2.BIZ" є усунення кордонів: територіальних, мовних, тимчасових, правових і т.д. Це не тільки дошка оголошень. Це і підтримка підприємств у створенні комерційних пропозицій, організація і супровід зустрічей, аж до підписання угоди. Це створення інвестиційних пропозицій, зустріч з інвесторами, також - до підписання угоди.

Пріоритетним сегментом бізнесу, на який розрахований функціонал порталу, є малі та середні підприємці, які не мають достатніх коштів для утримання аналітичних відділів, юристів, ІТ-фахівців, перекладачів і т.п. "4BIZ2.BIZ" допоможе значно здешевити компаніям вихід на зовнішні ринки, оскільки передбачається, що на першому етапі проект переважно буде оріентрірований на польський ринок, а також ринки Східної Європи.

Сайт пропонує маркетингові послуги: банерну рекламу і верхні позиції в переліку оголошень. Корисну інформацію про головні умови ведення бізнесу в різних країнах буде містити розділ порталу «Бізнес-навігатор».

У розділі «Бізнес календар» буде зібрана інформація про виставки, конференції і всілякі бізнес-заходи. Також на сайті розміщені аналітичні статті різних галузей.

В створення 4biz2.biz вклало свій внесок ряд фірм з Центральної Європи в тому числі Польщі та України, велика кількість експертів і, перш за все, малих і середніх фірм, які підказали, чого очікують від такого роду порталу. Завдяки цій допомозі вдалося створити комплексний маркетплейс з широкою офертою послуг, у якого є реальний шанс допомогти розправити крила багатьом підприємцям і підвищити значимість онлайн послуг в Східній і Центральній Європі.

Про проект "4BIZ2BIZ", вперше було оголошено в квітні цього року на конференції «Вихід на ринки ЄС: проблеми, можливості, інструменти» в Києві, а також в червні на V Східноєвропейському бізнес-форумі в Харкові. Роботу над створенням порталу було завершено в серпні цього року.

www.4biz2.biz

support@4biz2.biz

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд