Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
8551 0
Друкувати
Обране

Новий продукт ТАС24 Бізнес «Бухгалтерія онлайн» спрощує життя бухгалтера

Онлайн-банк для малого і середнього бізнесу ТАС24 Бізнес запустив новий сервіс для ведення бухгалтерії: максимум автоматизації, прості і зрозумілі процеси, актуальний бухгалтерський календар і реальна економія часу, - відтепер ви можете вести бухгалтерію швидше, зручніше і абсолютно безкоштовно.


Ще до запуску Бухгалтерії онлайн клієнти ТАС24 Бізнес користувалися особливими «фішками»:

Перша з них - простий і комфортний спосіб сплати податків для юридичних осіб та ФОП. Для клієнтів ТАС24 Бізнес ця процедура не займає багато часу, а зводиться до вибору декількох параметрів і введення суми.

Як це відбувається? У клієнт-банку інтегрований довідник реквізитів бюджетних платежів, що дозволяє просто обрати зі списку вид податку або збору, населений пункт і район міста. Після цього в платіж підтягнуться всі актуальні реквізити, а в поле призначення - обов'язкові дані в потрібному форматі. Це застрахує вас від помилок і не дасть відправити платіж за застарілими реквізитами. З будь-якого платежу також можна зробити шаблон, який максимально скоротить час при наступній операції.

Друга «фішка» економить гроші наших клієнтів - всі бюджетні платежі через ТАС24 Бізнес безкоштовні.

Третя «фішка», яка спрощує життя і економить гроші, - відсутність в ТАС24 Бізнес «післяопераційного» часу. Завдяки цьому ви можете спокійно відправляти платежі тоді, коли це зручно вам, без постійної метушні через острах потрапити на додаткову комісію.

Четверта «фішка» полягає в тому, що крім зручності самої системи існує зручна клієнтська підтримка банку, яка консультує з усіх фінансових і бухгалтерських питань в режимі 24/7. І ця підтримка точно завжди зрозуміє вас і допоможе, тому що ТАС24 Бізнес не використовує в підтримці роботів - з вами завжди говорять живі люди.

Які ж нові зручності для бухгалтерів з'явилися в ТАС24 Бізнес зараз?

Тепер навіть без ведення бухгалтерії в ТАС24 Бізнес базовий інтерфейс системи включає стрічку новин з актуальною інформацією про всі зміни в податковому законодавстві.

У новому продукті всі облікові процеси максимально автоматизовані. Так, книги доходів і витрат заповнюються автоматично і в режимі реального часу - на підставі виписки по рахунках. Врахували і можливість доповнити книгу відомостями про господарську діяльність на рахунках в інших банках і в готівці. Ця додаткова інформація вноситься в систему через простий і зрозумілий журнал операцій. Там же фіксуються операції з валютою, проведені в іншому банку, витрати на амортизацію і багато іншого. Але, звичайно ж, максимальна зручність і простота ведення бухгалтерії досягається за умови проведення всіх операцій через рахунки в ТАС24 Бізнес. Реалізована також статистика за контрагентами, в якій користувач може переглянути операції щодо конкретного контрагента або кількох контрагентів одночасно.

І ще одна нова «фішка», що забезпечує вам зручність, - для ведення бухгалтерії не потрібно встановлювати або підключати будь-яке додаткове програмне забезпечення, весь набір функцій інтегрований прямо в ТАС24 Бізнес.

В найближчому майбутньому до функціоналу додасться облік кадрів і робочого часу, можливість відправити до податкової заяву про прийняття нового співробітника на роботу. Крім цього стануть доступні прості кейси нарахування заробітної плати. Звіти з нарахування зарплати можна буде заповнити самостійно через дуже простий і зрозумілий конструктор. Клієнт зможе сформувати 1ДФ, звіт по ЄСВ за співробітників.

На підставі книг витрат і доходів будуть автоматично заповнюватися і розраховуватися звіти про доходи ФОП, платників єдиного податку і клієнтів на загальній системі оподаткування. Звіти можна буде зберегти і редагувати перед тим, як відправити кінцеву версію в податкову.

Оцінити всі переваги онлайн-бухгалтерії ТАС24 Бізнес можна вже сьогодні. 3 хвилини реєстрації - і у вас відкритий рахунок одразу в трьох валютах (UAH, USD, EUR). Реєстрація, відкриття рахунку та ведення бухгалтерського обліку - абсолютно безкоштовно. І тепер між вами і зручною онлайн бухгалтерією тільки один клік - ось цей!

З ТАС24 Бізнес у вас є чудова можливість принести додатковий дохід бізнесу, продемонструвавши грамотне управління залишками і тимчасово вільними коштами. Розмістити вільні кошти на депозиті можна за 60 секунд - робите два кліка, не встаючи з робочого місця, і гроші почнуть приносити прибуток від 10% річних у гривні при вкладі до запитання. Для вас - ніяких зусиль і походів в банк ані для розміщення, ані для повернення коштів, а власник бізнесу напевно оцінить такий внесок бухгалтера в підвищення прибутковості. Депозити в ТАС24 Бізнес можна розміщувати в трьох валютах і на гнучких умовах - від вкладу до запитання до строкових депозитів.

А якщо ви не тільки ведете бухгалтерію, але і займаєтеся фінансовим плануванням, в тому числі пошуком можливостей отримати додаткове фінансування у вигляді короткострокових і довгострокових кредитів, ви напевно оціните умови кредитування для приватних підприємців. ТАС24 Бізнес пропонує:

1) кредити на розвиток бізнесу до 1 млн. грн під 1,99% в місяць, на будь-які потреби бізнесу, без застави та комісії за видачу, прийняття рішення за 2 години, оформлення повністю онлайн

2) поновлювану кредитну лінію на поповнення обігових коштів, на придбання природного газу в компанії TAS Energy, можливість отримувати кредитні кошти частинами в межах ліміту, без комісії за встановлення ліміту

3) кредитний ліміт на поточний рахунок на поповнення оборотних коштів, ліміт залежить від оборотів на рахунку, без комісії за встановлення ліміту, без застави

4) фінансовий лізинг на строк від 12 до 84 місяців, з авансом від 25%, з валютою платежів на вибір (UAH, USD, EUR) і графіком платежів на вибір

Просто станьте клієнтом ТАС24 Бізнес сьогодні, і ваша робота стане легше, а ефективність вашого бізнесу - вище.

 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд