Інформація по темі "" | Публікації по тегу
11.03.19
8619 0
Друкувати
Обране

Новий продукт ТАС24 Бізнес «Бухгалтерія онлайн» спрощує життя бухгалтера

Онлайн-банк для малого і середнього бізнесу ТАС24 Бізнес запустив новий сервіс для ведення бухгалтерії: максимум автоматизації, прості і зрозумілі процеси, актуальний бухгалтерський календар і реальна економія часу, - відтепер ви можете вести бухгалтерію швидше, зручніше і абсолютно безкоштовно.


Ще до запуску Бухгалтерії онлайн клієнти ТАС24 Бізнес користувалися особливими «фішками»:

Перша з них - простий і комфортний спосіб сплати податків для юридичних осіб та ФОП. Для клієнтів ТАС24 Бізнес ця процедура не займає багато часу, а зводиться до вибору декількох параметрів і введення суми.

Як це відбувається? У клієнт-банку інтегрований довідник реквізитів бюджетних платежів, що дозволяє просто обрати зі списку вид податку або збору, населений пункт і район міста. Після цього в платіж підтягнуться всі актуальні реквізити, а в поле призначення - обов'язкові дані в потрібному форматі. Це застрахує вас від помилок і не дасть відправити платіж за застарілими реквізитами. З будь-якого платежу також можна зробити шаблон, який максимально скоротить час при наступній операції.

Друга «фішка» економить гроші наших клієнтів - всі бюджетні платежі через ТАС24 Бізнес безкоштовні.

Третя «фішка», яка спрощує життя і економить гроші, - відсутність в ТАС24 Бізнес «післяопераційного» часу. Завдяки цьому ви можете спокійно відправляти платежі тоді, коли це зручно вам, без постійної метушні через острах потрапити на додаткову комісію.

Четверта «фішка» полягає в тому, що крім зручності самої системи існує зручна клієнтська підтримка банку, яка консультує з усіх фінансових і бухгалтерських питань в режимі 24/7. І ця підтримка точно завжди зрозуміє вас і допоможе, тому що ТАС24 Бізнес не використовує в підтримці роботів - з вами завжди говорять живі люди.

Які ж нові зручності для бухгалтерів з'явилися в ТАС24 Бізнес зараз?

Тепер навіть без ведення бухгалтерії в ТАС24 Бізнес базовий інтерфейс системи включає стрічку новин з актуальною інформацією про всі зміни в податковому законодавстві.

У новому продукті всі облікові процеси максимально автоматизовані. Так, книги доходів і витрат заповнюються автоматично і в режимі реального часу - на підставі виписки по рахунках. Врахували і можливість доповнити книгу відомостями про господарську діяльність на рахунках в інших банках і в готівці. Ця додаткова інформація вноситься в систему через простий і зрозумілий журнал операцій. Там же фіксуються операції з валютою, проведені в іншому банку, витрати на амортизацію і багато іншого. Але, звичайно ж, максимальна зручність і простота ведення бухгалтерії досягається за умови проведення всіх операцій через рахунки в ТАС24 Бізнес. Реалізована також статистика за контрагентами, в якій користувач може переглянути операції щодо конкретного контрагента або кількох контрагентів одночасно.

І ще одна нова «фішка», що забезпечує вам зручність, - для ведення бухгалтерії не потрібно встановлювати або підключати будь-яке додаткове програмне забезпечення, весь набір функцій інтегрований прямо в ТАС24 Бізнес.

В найближчому майбутньому до функціоналу додасться облік кадрів і робочого часу, можливість відправити до податкової заяву про прийняття нового співробітника на роботу. Крім цього стануть доступні прості кейси нарахування заробітної плати. Звіти з нарахування зарплати можна буде заповнити самостійно через дуже простий і зрозумілий конструктор. Клієнт зможе сформувати 1ДФ, звіт по ЄСВ за співробітників.

На підставі книг витрат і доходів будуть автоматично заповнюватися і розраховуватися звіти про доходи ФОП, платників єдиного податку і клієнтів на загальній системі оподаткування. Звіти можна буде зберегти і редагувати перед тим, як відправити кінцеву версію в податкову.

Оцінити всі переваги онлайн-бухгалтерії ТАС24 Бізнес можна вже сьогодні. 3 хвилини реєстрації - і у вас відкритий рахунок одразу в трьох валютах (UAH, USD, EUR). Реєстрація, відкриття рахунку та ведення бухгалтерського обліку - абсолютно безкоштовно. І тепер між вами і зручною онлайн бухгалтерією тільки один клік - ось цей!

З ТАС24 Бізнес у вас є чудова можливість принести додатковий дохід бізнесу, продемонструвавши грамотне управління залишками і тимчасово вільними коштами. Розмістити вільні кошти на депозиті можна за 60 секунд - робите два кліка, не встаючи з робочого місця, і гроші почнуть приносити прибуток від 10% річних у гривні при вкладі до запитання. Для вас - ніяких зусиль і походів в банк ані для розміщення, ані для повернення коштів, а власник бізнесу напевно оцінить такий внесок бухгалтера в підвищення прибутковості. Депозити в ТАС24 Бізнес можна розміщувати в трьох валютах і на гнучких умовах - від вкладу до запитання до строкових депозитів.

А якщо ви не тільки ведете бухгалтерію, але і займаєтеся фінансовим плануванням, в тому числі пошуком можливостей отримати додаткове фінансування у вигляді короткострокових і довгострокових кредитів, ви напевно оціните умови кредитування для приватних підприємців. ТАС24 Бізнес пропонує:

1) кредити на розвиток бізнесу до 1 млн. грн під 1,99% в місяць, на будь-які потреби бізнесу, без застави та комісії за видачу, прийняття рішення за 2 години, оформлення повністю онлайн

2) поновлювану кредитну лінію на поповнення обігових коштів, на придбання природного газу в компанії TAS Energy, можливість отримувати кредитні кошти частинами в межах ліміту, без комісії за встановлення ліміту

3) кредитний ліміт на поточний рахунок на поповнення оборотних коштів, ліміт залежить від оборотів на рахунку, без комісії за встановлення ліміту, без застави

4) фінансовий лізинг на строк від 12 до 84 місяців, з авансом від 25%, з валютою платежів на вибір (UAH, USD, EUR) і графіком платежів на вибір

Просто станьте клієнтом ТАС24 Бізнес сьогодні, і ваша робота стане легше, а ефективність вашого бізнесу - вище.

 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
pw-image
Доступ до сайту за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн