UA | RU

Облік договорів та формування юридичних зобов'язаннь у платформі «FiT-Бюджет»

Як реалізований облік договорів та формування юридичних зобов'язаннь у платформі «FiT-Бюджет».


Друзі!

У нас є для вас новина. Ми з усіх сил намагаємося зробити платформу «FiT-Бюджет» максимально зручною та комфортною для роботи. Сподіваюсь, ви вже бачили відео про формування кошторису. Якщо ні, подивитись його можно тут.

А тема нашого сьогоднішнього відео «Облік договорів та формування юридичних зобов'язаннь» у платформі «FiT-Бюджет». Дивіться відео та обов'язково пишіть свої відгуки.

Більше про можливості платформи на сайті www.fit.com.ua

 

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (21)
Володимир
21.08.2017
З першого погляду виникли деякі зауваження.
Повністю автоматичне формування юридичного зобовязання із договору не підходить у випадку: часткової реєстрації договору (наприклад по різних джерелах фінансування), або внесенні змін та знятті залишків юридичних. Для формування юридичного зобовязання ще необхідний термін дії, примітка. Визначення КЕКВ частіше проходить під час реєстрації договору і можлива реєстрація одного договору по різних КЕКВ. Тому повністю автоматичне формування юридичного зобовязання у даному випадку вважаю недоцільним.
Вважаю, що поняття попередня оплата не стосується договору, а виникає в процесі його реєстрації. Попередня оплата взагалі виникає при реєстрації фінансового зобовязання.
Для експорту в Є-Дату необхідно ще додаткові параметри (ПДВ, процедура закупівлі, термін дії)
Ikar Володимир
21.08.2017
а ще у випадку зняття зобовязаннь треба щоб договір відображався в списку
Володимир Ikar
21.08.2017
...і у випадку часткового взяття по різних джерелах фінансування...
Одним словом потрібно спочатку розробити систему створення/редагування юридичного зобовязання а функцію взяття зобовязання на основі договору позиціонувати як допоміжну. Зараз же вона показана як основна і поки що єдина для створення зобовязання.
EVGENIY Ikar
21.08.2017
Ну якщо допугоди з мінусом набрати то вона буде відображатись
EVGENIY
21.08.2017
Термін дії і примітка і процедура закупівлі все це є! На рахунок попердньої оплати так це визначено в порядку реєстрації ЮО! Попередня оплата повинна бути оговорена в договорі! Не забувайте що взагалі то попередня оплата заборонена, тілбьки з дозволу, а тому полюбому оговорюється в договорі!
У графі "Дані бюджетного зобов'язання: попередня оплата" проставляється сума попередньої оплати із суми бюджетного зобов'язання (графа "Дані бюджетного зобов'язання: сума").
Володимир EVGENIY
21.08.2017
Так, з попередньою оплатою згоден, перепутав. Але все одно, я не бачу механізму редагування юридичного зобовязання, відвязаного від договору. Як, наприклад створити юридичне зобовязання по заробітній платі чи командировочним?
EVGENIY Володимир
21.08.2017
Так, це додумаємо! :)
Ірина
23.08.2017
Чи буде можливість змінювати суму договору та юридичні зобов'язання на основі додаткової угоди? І як будуть формуватися юр. зобов'язання для казначейства? Знову вводити в фіндокументах?
EVGENIY Ірина
23.08.2017
Ну звичайно ж можна вносити зміни до договору і все буде формуватись для казначейства! Взагалі то юридичні зобов'язання крім казначейства нікому і не потрібні! На відео ж я формую файл для казначейства (дбф) і для друку!
Володимир EVGENIY
23.08.2017
Цікаво як буде реалізований механізм внесення змін до договорів? Просто набір додаткових угод, чи буде структурування по договорам з можливістю перегляду поточного стану договору (сума договору з уточненняями, уточнена дата договору)? При наявності багатьох додаткових угод це дуже допомагає в роботі. В Є-Даті це реалізовано спрощено і не досить зручно.
EVGENIY Володимир
23.08.2017
ось так
http://radikale.ru/full/2017/8/23/6e6222622293cac32eae72ae136e6bae-full.png.html
Дивіться внизу є кнопка додати зміни, і всі зміни відображені до обраного договору
Володимир EVGENIY
23.08.2017
З механізмом зрозуміло. А як буде з сумами? Договір на 10000 грн + дві додаткові угоди. Треба передбачити можливість переглянути загальну суму договору з урахуванням додаткових угод.
Володимир EVGENIY
23.08.2017
А ще з договорами є така незручність як перехід на новий бюджетний рік. Більшість договорів втрачають свою дію, але деякі залишаються, а в деяких на початку року вносять додаткові угоди з новим терміном дії. Це буде передбачено? Що буде з відображенням договорів у списку за попередні роки?
EVGENIY Володимир
23.08.2017
Я вам дуже вдячний за питання! Договір зі змінами можна переглядати! А по останньому питанню поки що нічого не скажу!
Людмила
23.08.2017
Цікаво, як показники юридичних зобов"язань будуть відображені в подальшій аналітиці. Чи буде можливість формування залишків кошторисних призначень з урахувпнням юридичних та фінансових зобов"язань?
EVGENIY Людмила
23.08.2017
Так все це буде, в цьому не має нічого важкого, це аналітичні зрізи!
Андрій
23.08.2017
Дайте ДЕМКУ спробувати і буде мільйон коментарів і зауважень!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Андрій
23.08.2017
А чому не зробити всю бюджетну бухгалтерію ОLINE????Зараз ми робимо зобов язання в казну і скануєм підтвердження,то зробіть всім доступ до цих файлів і хай всі бачать і все!Не треба ніяких сраних Е-ДАТ і робити десять раз одну роботу!!!Відсканував акти на списання,зробив проводку і хай всі бачать:люди,ревізори!!!!!!! І спиш спокійно!!!!!!!!!!!!!
EVGENIY Андрій
23.08.2017
Я з вами згоден цілком, в майбутньому цілком можливо що саме так і буде!
Оксана Андрій
01.09.2017
Андрюша' Вы фантазер:-):-):-)
ВМЦПРІ"Поділля"
04.09.2017
По відображенню договорів... згодні із Володимиром.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі