Інформація по темі "" | Публікації по тегу
27.09.21
19202 8
Друкувати
Обране

Обов'язкова вакцинація в Україні: МОЗ підготував перелік професій

Міністерстві охорони здоров’я має затвердити чіткий перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням від коронавірусної інфекції.

Відповідне протокольне рішення було прийнято на засіданні Уряду 22 вересня 2021 року.

МОЗ вже підготував проект наказу про Перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням.

Згідно проєкту, обов'язковій вакцинації проти COVID-19 на період дії карантину підлягають:

1. Працівники центральних органів виконавчої влади та їх територіальних підрозділів.

2. Працівники місцевих державних адміністрацій.

3. Працівники закладів професійної (професійно-технічної освіти), фахової передвищої, загальної середньої освіти, дошкільної освіти, позашкільних закладів освіти.

Документ оприлюднений для обговорення на сайті Федерації профспілок України (ФПУ).

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
8
Тетяна
27.09.2021
Не поняла: а работники медицинские что? Не обязательна им вакцинация?
Оксана
27.09.2021
Заклади культури, що обслуговують населення у Постанові 1236 є, а у переліку щодо обов'язкової вакцінації немає. Заклади вищої освіти теж працюють дистанційно, оскільки викладачі не хочуть вакцинуватись- якість освіти за межами!!! Що буде вміти лікар, з отриманими дистанційно знаннями? "Цікавий" наказ!!!
Андрій
28.09.2021
Держава так піклується за своїх громадян, цо аж страх бере. Конституція гарантує:
Стаття 27. Кожна людина має невід'ємне право на життя.Ніхто не може бути свавільно позбавлений життя. Обов'язок держави - захищати життя людини.Кожен має право захищати своє життя і здоров'я, життя і здоров'я інших людей від протиправних посягань.Стаття 28. Кожен має право на повагу до його гідності.Ніхто не може бути підданий катуванню, жорстокому, нелюдському або такому, що принижує його гідність, поводженню чи покаранню.Жодна людина без її вільної згоди не може бути піддана медичним, науковим чи іншим дослідам.
Роксана Андрій
30.09.2021
Вони не хочуть витрачати кошти на утилізацію вакцини, тому й придумали обов'язковість. Як можна примушувати вакцинуватися гидотою, яка тебе не захистить, а якоби полегшує перебіг хвороби. Обов'язкові вакцини-це ті, що дійсно захищають людину від хвороби і людина тоді не буде носієм хвороби.
Людмила
28.09.2021
От більше немає у нас проблем. Все тільки на вакцинації і тримається. Тльки залишилось нагнути людей, знищити дітей. Думаю наші депутати там засиділися, пора йти на робочі місця по селах, района та вколотися, а тоді ми подивимося колотися чи ні.
Тетяна
28.09.2021
А де в цьому переліку Медичні працівники? Поліція? Національна гвардія? Водії автобусів, маршруток, трамваїв, тролейбусів? Залишилися тільки освітяни і держслужбовці??? Ви серйозно??? А яке хто має право мені вказувати що робити із власним тілом???!!!! Перш ніж змушувати мене робити вакцинацію, нехай 80% батьків, дітей яких я вчу, нададуть мені сертифікат, що ні вони, ні діти не несуть загрози моєму здоров'ю!!!!
Людмила Тетяна
29.09.2021
Все вірно ви кажете. Але влада на це і розраховує, столкути людей лбами, щоб самі перегризлися. Я бачила ролик, де батьки школи на Чернігівщині самі пішли до школи і зробили протест, щоб вчителів не винуждали колотися і не закривали школу. Тоді директорка впустила вчителів до школи і сказала, що вчителі будуть працювати. Так треба, а самим пересваритися це ще гірше.
Роксана
30.09.2021
Але ж вакцинована людина може захворіти і бути носієм, як і невакцинована!!! Чим невакцинована людина є загрозою для вакцинованих? 1:1. Якщо людина бажає легко перенести захворювання, нехай вакцинується. А якщо людина хоче понадіятися на свій імунітет, то нехай бореться з хворобою своїми силами. Якщо здоровій людині запропонують поміняти суглоб на штучний, то цю пропозицію вважатимуть нездравою. Це ж можна сказати про вакцинацію. Яка може бути обов'язкова вакцинація, якщо вона не захищає від захворювання??? ДЕБІЛИ НАМИ КЕРУЮТЬ!!!
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі