Огляд корисних книг для бухгалтера

Ступінь завантаження сучасного бухгалтера не дозволяє багато часу витрачати на пошук і читання професійних книг.


Ми зацікавилися і дізналися, які питання зараз найбільше цікавлять бухгалтерів, і рекомендуємо вам книги, що дають на них відповідь «від А до Я».

Мінзарплата 3200: доплата податки

«Мінзарплата 3200: доплата, податки»

За якими показниками живе «зарплатна сфера» з 1 січня 2017 року? З чим тепер доведеться працювати на «працеоплатному полі»? Запитань море. А докладні відповіді на ці «гарячі» запитання ви знайдете в цій книзі.

Придбати книгу

 

 

 

Лікарняні та декретні 

«Лікарняні і декретні»

Це ті питання, які час від часу постають перед КОЖНИМ бухгалтером. Всі ми люди і у всіх у нас можуть траплятися різні життєві ситуації. А ось помилок при розрахунку і нарахування виплат траплятися не може. Звичайно, тільки в тому випадку, якщо у вас є ця книга.

Придбати книгу

 

У попередній статті ми детально розписали, як і за допомогою чого можна оплачувати книги і журнали на ресурсі i.factor.ua. Купити книги, що зацікавили, можна дійсно в пару кліків звичайної банківською карткою або замовити рахунок-фактуру. І більше не потрібно ритися на полицях книжкових магазинів, витрачати час на черги і дорогу. А крім того, Ви завжди можете залишити заявку на сайті і Вам зателефонує наш менеджер, щоб відповісти на Ваші питання або допомогти з покупкою. Працюйте разом з i.factor.ua!

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі