Нашi сайти:
buhgalter.com.ua
7549 14
Друкувати
Обране

Омріяне життя бухгалтера бюджетної установи

Якщо ви досі ведете бухоблік в Excel, то вам дійсно знайомі нервова напруга, втома очей від постійного пошуку і перевірки, чи в ту клітинку ви внесли цифри і чи правильно провели операцію з обчислення того чи іншого значення. Програма Fit-Бюджет позбавить вас від цих пережитків застарілого бухгалтерського обліку і полегшить виконання щоденних завдань, що вимагають уважності і концентрації.


Нова програма візьме на себе:

   - автоматичне створення меморіальних ордерів і записів у головній книзі;
   - функціонал, який дозволить вам працювати з казначейством (забудьте про програму Мережа-М назавжди);
   - пошук і максимальне зниження ймовірності помилок: програма слідкує за залишками, тобто у вас ніколи в обліку не залишиться й копійки, яку треба буде шукати днями;
   - зберігання всіх ваших внесених даних - вся інформація буде надійно зберігатися на віддаленому сервері;

А також бонусом ви отримаєте 1 безкоштовного співробітника техпідтримки. Більше не потрібно шукати фахівця який буде налаштовувати і лагодити вашу програму. Віддалений співробітник техпідтримки команди Fit-Бюджет зможе вирішити всі ваші проблеми і відповісти на всі питання, пов'язані з роботою програми.

І тільки зараз програму Fit-Бюджет ви зможете придбати в комплекті з річною передплатою всіх електронних видань, які щодня потрібні в роботі кожному бухгалтеру бюджетної організації. Більш ніж 120 номерів на рік, а також доступ до архівних матеріалів за попередні роки.

Купувати комплектом завжди вигідно і зручно. Тим більше, що Ви отримаєте всі необхідні інструменти для продуктивної роботи і можливість заощадити більше 5000 грн.!


Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (14)
Оля
10.09.2019
За які кошти? В районному бюджеті величезна діра. На заробітну плату з горем пополам назбирують.
Таня Оля
10.09.2019
Так написано ж: мрія))
Карл
10.09.2019
Мрія бухгалтера знайти більш спокійнішу роботу
Ірина
10.09.2019
Мережа безкоштовна, а тут за гроші, в чому логіка?
EVGENIY Ірина
10.09.2019
Мережа не веде бухобік
Тамара Степанівна EVGENIY
11.09.2019
А на Є Дату документи автоматично звідси попадають? Чи надо і сюди і туди заносити?
EVGENIY Тамара Степанівна
11.09.2019
Так є експорт для є-дати
Ната
13.09.2019
Скільки коштує програма
Надія
13.09.2019
У нас власна їдальня, оздоровчий табір, виробництво (тваринництво, рослинництво). Чи ведеться в програмі харчування, надання послуг, нарахування батьківської плати, облік виконання договорів?
EVGENIY Надія
13.09.2019
Я ще не бачив прогрмам для бюджетників які би вели облік тваринництва та рослинництва, по перше по ним ще не має методрекомендацій і навряд чи є у когось бачення як його вірно вести! Ви взагалі бюджетна установа?
Наталія EVGENIY
17.09.2019
Так, є такі бюджетні установи. Наприклад, університети і коледжі аграрного сектору, в яких є землі сг призначення, тваринництво, рослинництво , власна їдальня, майстерні по переробці плодів та овочів, роздрібна торгівля, надання послуг з проживання у гуртожитках , оренда майна та інша господарська діяльнісь, ведення ПДВ та ППМ , автомобільний парк як у транспорної компанії . Головний бухгалтер цієї установи - універсальний солдат.
Іван
13.09.2019
Мрія бухгалтера - щоб йому нарешті почали платити пристойну заробітну плату. а то людині із вищою освітою платять на рівні прибиральниці!
Юлія
13.09.2019
Чому інформація буде зберігатися на віддаленому сервері, а не на мому ПК? Це насторожує!
EVGENIY Юлія
16.09.2019
Тому що віддалений сервер більш захищен ніж ваш ПК, тому що віддалений сервер більш надійний ніж ваш ПК, і ще дуже багато переваг!
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться