Інформація по темі "" | Публікації по тегу
10.09.15
11278 40
Друкувати
Обране

Оновлення ППЗ Фіндокументи від 10.09.2015 р.Змiни вiд 10.09.2015
- внесено змiни до екранної форми реєстрації фінансового зобов'язання та друкованої форм звiту "Реєстр фінансових зобов'язань";
- внесено зміни в транспортний файл фінансових зобов'язань.


Для оновлення програмного забезпечення потрiбно скористатися пакетом оновлення
OnovPaym_2015.3.zip.

Порядок оновлення ПЗ Фіндокументи
- скопіювати файл архіва в робочий каталог програми по замовчуванню (c:MeregaM);
- розархiвувати архів в папку програми;
- після розархівації запустити на виконання файл mFinZB.exe.

 

 Увага!! Перед оновленням не забувайте робити резервну копію файлів вашої програми!!

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


коментарі
(40)
1247
10.09.2015
На ВЕБ САЙТЕ КАЗНАЧЕЙСТВА ПОЯВИЛОСЬ ОБНОВЛЕНИЕ КОМУ НУЖНО ЗАЙДИТЕ ТУДА
Лікарня 4 Кременчук
11.09.2015
Программа обновилась успешно. Но теперь не убираются удаленные документы, даже после сжатия базы. При сжатии базы документов выдает сообщение.
Євген
11.09.2015
Нужно сначала сжать базу потом обновлять :)
masya
11.09.2015
Мне не понятно, как быть с поставщиками предпринимателями ? Эти платежи будут ПД или нет? Ведь ЄДРПОУ у предпринимателей это ИНН ???? Как вы считаете?
Ольга
11.09.2015
Програма оновилась успішно, але при збереженні фінансового зобов'язання вискакує застереження :Column FLAGS is not Found?, що це таке?
Natalia
11.09.2015
masya, я так понимаю ПД - это платежные документы. Поэтому не важно какие контрагенты - и какие у них реквизиты. Вопрос в том хотите или не хотите вы публиковать информацию с ваших платежных документов.
Natalia
11.09.2015
Ольга, у меня такой проблемы нет. Я сначала сделала копию папки MeregaM, в оригинале сжала базу данных, потом скопировала обновление, распаковала в текущую папку, запустила файл mFinZB.exe, и потом все работает на 100%.
Євген
11.09.2015
Ольга, скорее всего вы не запустили файл mFinZB.exe Сделайте всё так как написала Natalia
Олексій
11.09.2015
"ПД" - якщо інформація про бюджетне фінансове зобов'язання пов’язана з видатками, які містять персональні дані фізичної особи, підлягає оприлюдненню після захисту персональних даних на єдиному веб-порталі використання публічних коштів відповідно до вимог Закону України “Про відкритість використання публічних коштів”
Надія
11.09.2015
Встановила оновлення, зникла інформація по юридичним і фінансовим за весь рік, тільки дещо з тимчасового кошторису .... Що робити?
Анна
11.09.2015
Не могу обновить выскакивает ,не знайдено файл фінансових зобов'язань
Євген
11.09.2015
Надія 11.09.2015 Встановила оновлення, зникла інформація по юридичним і фінансовим за весь рік, тільки дещо з тимчасового кошторису .... Що робити? В новости же написано красными буквами, нужно быо сделать резервную копию сделать! Вы сделали?
Євген
11.09.2015
Анна, в какой момент выскакивает?
Євген
11.09.2015
Анна, вы не туда ложите файл mFinZB.exe его нужно ложить в папку с программой вашей MeregaM
інна
11.09.2015
у мене пише не знайдено файли фінансових зобовязань
Анна
11.09.2015
Я туда и кладу.Один этот файл? Я кладу полностью скаченную и разархивированную папку.
masya
11.09.2015
нам в казне сказали, что публиковаться будут только" призначення платежу", реквизиты нет. Поэтому у предпринимателей ПД нет
Євген
11.09.2015
Анна, нужно не папку в папку :) а файлы в папку с програмой! Инна, запустите программу и посмотрите появилось ли птичка в финансовых обязательствах, слева внизу должна быть окошко с птичкой ПД
Ольга
11.09.2015
Наталя! Щиро дякую.Тепер все працює.
Антон
11.09.2015
Доброго времени суток! Обновил программу до последней версии все успешно. Но почему недоступен флажок НО, рядом ПД?
Інна
12.09.2015
Доброго дня! Підкажіть як запустити файл mFinZB.exe, які потрібно зробити дії тому, що у фін. документах зявляеться вікно :Column F LAGS is not Found
Лариса
14.09.2015
При при попытке запустить mFinZB.exe появляется системное сообщение, что этот файл не является приложением Win32. а при попытке сформировать финобязательства появляется окно : Column F LAGS is not Found. Что я не так делаю, подскажите пожалуйста
Лариса
14.09.2015
При при попытке запустить mFinZB.exe появляется системное сообщение, что этот файл не является приложением Win32. а при попытке сформировать финобязательства появляется окно : Column F LAGS is not Found. Что я не так делаю, подскажите пожалуйста
Лариса
14.09.2015
При при попытке запустить mFinZB.exe появляется системное сообщение, что этот файл не является приложением Win32. а при попытке сформировать финобязательства появляется окно : Column F LAGS is not Found. Что я не так делаю, подскажите пожалуйста Подробиці: https://buhgalter.com.ua/news/other/onovlennya-ppz-findokumenti-vid-10092015-r/
Тетяна
14.09.2015
Яку позначку ставити в поле Інформація про обмеження оприлюднення якщо в призначенні платежу нема персональних даних? Підлягає оприлюденню?
Natalia
14.09.2015
Тетяна, нічого не потрібно ставити. Ви приховуєте тільки ті дані, які містять реквізити фізичних осіб - що не є підприємцями. Наприклад якщо у вашому платіжному дорученні (візьмем для прикладу аліменти) в призначенні платежу ви вказуєте особисті дані отримувача - фізичної особи, яка не давала згоду на оприлюднення персональних даних, тільки тоді ви ставите відмітку в віконці ПД.
Natalia
14.09.2015
Лариса, попробуйте отключить антивирус, запустить файл mFinZB.exe, а потом включить обратно.
Natalia
14.09.2015
Лариса, или возможно файл поврежден. Попробуйте скачать его еще раз. И вы запускаете его именно внутри папки MeregaM?
Тіма
14.09.2015
Такая же проблема, антивирь отключил. при попытке сформировать финобязательства появляется окно : Column F LAGS is not Found
Яна
14.09.2015
Кто может помочь? При записи на флешку фин. обяз. появляется ошибка(Variable FLAGS is not found) и на флешке нет этого фин.обязательства.Что это помогите исправить !!!
Юля
14.09.2015
У меня только ознака ПД , а где НО? Подробиці:
Євген
14.09.2015
Лариса, у вас виндовс х64, эта програмка не заупустится, скопируйте всю папку с програмой на флешку затем найдите комп с виндовс х32, и запустите прям на флешке програмку, затем опять скопируйте на свой комп всю папку программы! И всё у вас будет работать ;)
Євген
14.09.2015
Column F LAGS is not Found у всех у кого такаое сообщение - это означает что вы не запускали файл mFinZB.exe который меняет структуру файла финобязаетельств
Listik
14.09.2015
Информация для тех у кого есть только ознака ПД и нет НО. В Вашем случае и НЕ будет никогда НО. Ознака НО только для нескольких КВК, круг которых определен государством. МережаМ автоматически определяет Ваше КВК и уже потом в финансовом зобовязанни дает возможность проставить чекер(галочку) ПД и для некоторых КВК дополнительно проставить чекер НО.
Юля
14.09.2015
Если у меня ФО-П Иванов КЕКВ 2220 медикаменти то мне ставить галочку в ПД или нет?
Listik
14.09.2015
Юля. Нет не ставить. Ориентироваться только лишь на призначення платежу. Если там есть личные данные, то ставить. В других случаях - нет. ФОПы не попадают под Захист персональных данных.
Юля
14.09.2015
Большое Вам спасибо
Лариса
15.09.2015
Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста, где прописано, что ФОПы не попадают под Захист персональных данных и что на них не ставиться галочка.
Лариса
15.09.2015
И еще вопрос: кто-то разрабатывал Положення или Порядок по оприлюдненню по организации?
Юлія
21.09.2015
А есть какая то форма разрешения от ФОП на оприлюднення персональних даних на веб порталы Казначейства?
Залишити коментар:
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн