Інформація по темі "" | Публікації по тегу
21.07.15
8461 23
Друкувати
Обране

Оновлення ППЗ Фіндокументи від 21.07.2015 р. (оновлено)Для оновлення програмного забезпечення потрiбно скористатися пакетом оновлення
OnovPaym_2015.2_1251.rar , (замінити файл pm.exe)

Змiни вiд 17.07.2015

  • внесено змiни до екранної та друкованої форм звiтів "Довiдка про змiни до кошторису на ___ рiк" та "Довiдка про змiни до плану асигнувань (за винятком надання кредитiв з бюджету) загального фонду бюджету на ___ рiк" вiдповiдно до наказу Міністерства фінансів України від 26.11.2012 № 1220 "Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 28 січня 2002 року № 57";
  • при формуванні "Довiдки про змiни до плану асигнувань (за винятком надання кредитiв з бюджету) загального фонду бюджету на ___ рiк","Довiдки про змiни до плану спеціального фонду бюджету (за винятком власних надходжень бюджетних установ та відповідних видатків на ___ рiк", а також "Довiдки про змiни до кошторису на ___ рiк" реалізовано можливість введення назви документу-підстави проведення відповідних змін, в разі, якщо цей документ-підстава не є «довідкою головного розпорядника»;
  • відкориговано формування екранної та друкованої форми звіту "Довiдка про змiни до плану асигнувань (за винятком надання кредитiв з бюджету) загального фонду бюджету на ___ рiк" в частині виведення помісячних сум великої розрядності та з копійками;
  • змінено друковані форми бюджетного та фінансового зобов'язань відповідно до змін внесених наказом міністерства фінансів №541 від 05.06.2015р.

Завантажити оновлення з сайту ДКСУ 

Або скористайтеся дзеркалом

 Увага!! Перед оновленням не забувайте робити резервну копію файлів вашої програми!!

 

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


коментарі
(23)
Natali
21.07.2015
Не поспішайте скачувати. Програма ще нестабільно працює.
Оксана
21.07.2015
Після оновлення не відображаються рахунки загального фокду (1)
Таміла
21.07.2015
В мене аналогічна проблема. Загального фонду не відображає
Євген
21.07.2015
Треба чекати наступне оновлення, або ж не оновлюйте, якщо поновили то верніть pm.exe який був раніше!
Таміла
21.07.2015
потрібно чекати оновлення від 21.07.2015. Воно є на сайті http://www.treasury.gov.ua/main/uk/doccatalog/list?currDir=160188
Євген
21.07.2015
Оновив новину і посилання :)
Natali
21.07.2015
Оновлення ще тестується. Не поспішайте зі скачуванням
Оксана
21.07.2015
зробили оновлення від 21.07.15 Вже все добре Фінансові і юридичні вже нові
катерина
21.07.2015
у мене після оновлення зникли всі рахунки
Natali
22.07.2015
Оновлення ще сире. Некоректно працює "План використання" - без копійок, "Зміни до кошторису за довідками ГРК" для розпорядників 1-го ступеню, коли декілька КФК
Ket
22.07.2015
У довідці про зміни до плану спеціального фонду не можна змінити підставу після оновлення хоче по загальному плану вносить введене.
Ірина
22.07.2015
Після оновлення зникли всі рахунки. Оновлення 21.07.15р. завантажуються датою 20.07.15р.
Natali
23.07.2015
"після оновлення хоче по загальному плану вносить введене." Ket, будь-ласа, більш конкретно розпишіть цю частину заваження. А також уточніть, яку довідку вносите - по ГРК, чи Мінфіну
Ket
23.07.2015
Доброго дня! Довідку помісячну вношу по спеціальному фонду як довідку по Мінфіну. При друці висвітлює віконечко для внесення підстави довідки, вношу вручну підставу, натискаю продовжити, але при виведенні довідки для друку на екрані висвітлює підстава згідно довідки Мінфіну, тобто внесена підстава мною вручну не сприйнялась, хоча по загальному фонду, все добре, висвітлює змінену мною підставу довідки .
Анна
23.07.2015
Доброго дня! Після оновлення пропали все платіжні документи за липень, що робити????
Світлана
23.07.2015
Анна 23.07.2015 Доброго дня! Після оновлення пропали все платіжні документи за липень, що робити???? У мене було те саме. Встановила ще раз оновлення звідси http://www.treasury.gov.ua/main/uk/doccatalog/list?currDir=160188 Всі документи є, працює як завжди.
Ket
23.07.2015
"після оновлення пропали все платіжні документи за липень, що робити????". Анна, якщо Ви перед поновленням робили резервну копію програми, то скопіюйте із старої Мережі файл PM.dbf і вставте його в корінь папки Мережа М. Платіжнні доручення повинні появитись.Успіхів.
Маряна
24.07.2015
Доброго дня!Пропали всі рахунки!!!
Наталія
24.07.2015
Доброго дня! До кого можна звернутись, щоб доробили ці оновлення? Після оновлення пропадають всі рахунки і данні.
Natali
24.07.2015
Невже важко прочитати попередні коментарі? Остаточної ноновленої версії програми ще не викладено . Прохання - конкретно описувати проблему, а саме: в якому блоці програми що робите (послідовність дій), які саме помилки показуються, а не "всепропало". Ваші зауваження будуть передані розробникам програми
Natali
24.07.2015
Скачуйте останню версію програми http://www.treasury.gov.ua/main/uk/doccatalog/list?currDir=160188 24.07.15 Оновлення ППЗ Фіндокументи OnovPaym_2015.2_1251.zip
Людмилф
30.07.2015
Після останнього поновлення від 24.07.15 начебто набирає ПД, але коли натискаєш зберегти, то не зберігає
Елена
20.10.2015
Після оновлення не зберегаються юридичні забов'язання?що робити як це виправити?
Залишити коментар:
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн