Інформація по темі "" | Публікації по тегу
23.02.24
7154 0
Друкувати
Обране

Читайте у свіжому номері журналу "Оплата праці"

Оплата праці - спеціалізований журнал для бухгалтера і економіста, фахівця відділу кадрів комерційних або бюджетних організацій.

У кожному номері видання на практичних прикладах розглядаються:

  • питання розрахунку заробітної плати та інших виплат працівникам
  • нюанси трудового законодавства
  • деталі розрахунку і виплати відпускних, декретних та лікарняних і багато іншого в сфері оплати праці.

Ми завжди тримаємо зв'язок з державними органами України і оперативно надаємо ексклюзивні офіційні пояснення по гарячих питань читачів.

Велика кількість числових прикладів дозволить вам завжди мати під рукою шпаргалку з розрахунку найзаплутаніших виплат на вашому підприємстві.

Головний редактор журналу «Оплата праці»


Вийшов черговий номер журналу "Оплата праці", лютий, 2024/№ 4  

Держслужбовець йде у щорічну відпустку: як визначити розмір грошової допомоги?  Державний службовець 07.02.2024 набув стажу держслужби понад 10 років. З 19.02.2024 він йде у щорічну основну відпустку з виплатою грошової допомоги. У державному органі у 2023 році було проведено класифікацію посад держслужби. Як визначити розмір грошової допомоги?

Заборона на відрядження: кого не можна направляти у службову поїздку Перш ніж відправляти працівника у відрядження, треба з’ясувати, а чи можна взагалі його направляти у службову поїздку? Адже існують такі категорії працівників, яких заборонено відправляти у відрядження, і такі, яких можна відправляти у службову поїздку лише за виконання певних умов. Про них і розкажемо у сьогоднішній статті.

Направляємо працівника у відрядження: оформлюємо документи Щоб відправити працівника у відрядження, потрібно підготуватися. Зокрема, оформити документи, на підставі яких працівник буде направлений у службову поїздку. Що це за документи, розкажемо у сьогоднішній статті.

Відрядження: надаємо документи після повернення Після повернення із відрядження працівник має відзвітувати. Які документи при цьому він має заповнити та надати роботодавцю, з’ясуємо у сьогоднішній статті.

Відрядження: які дні службової поїздки оплачувати Перед тим як переходити до оплати відрядження, потрібно визначити, які саме дні службової поїздки слід оплатити. Як це зробити й не помилитися — розкажемо у сьогоднішній статті.

Відрядження: як оплатити дні службової поїздки Щоб оплатити дні відрядження, треба докласти чимало зусиль: розрахувати не один, а два показники (середню зарплату та денну виплату), причому для кожного з них використати певний порядок розрахунку, порівняти їх і тільки після цього оплатити дні службової поїздки. Як це все зробити й не помилитися — розкажемо у сьогоднішній статті.

Непостійна місячна премія: чи включати при оплаті відрядження? З 01.02.2024 працівника направлено у відрядження на 2 дні. Положенням про преміювання на підприємстві передбачено виплату щомісячної премії. З липня по грудень 2023 року у зв’язку з фінансовими труднощами премія не нараховувалась працівникам. Починаючи з січня 2024 року нарахування премії відновлено. Чи включати таку премію при оплаті часу відрядження?

Квартальна премія та відрядження: обчислюємо денну та середньоденну зарплату Як оплатити період відрядження, якщо в розрахунковому періоді або в місяці перебування у відрядженні нарахована квартальна премія? Відповідь на це запитання — у нашій статті.

Відрядження: виплачуємо добові + компенсуємо витрати Працівники, які направляються у відрядження, мають право не тільки на оплату праці за виконану роботу в період службової поїздки, але й на виплату добових та компенсацію витрат, пов’язаних з відрядженням. За яких умов та в якому розмірі здійснюються такі виплати, розкажемо у сьогоднішній статті.

5 запитань про відпустки у 2024 році Після 24.12.2023 з’явилось чимало запитань щодо надання відпусток та їх компенсації. Сьогодні розглянемо 5 найцікавіших із них.

Компенсація: виплата зарплатних боргів у лютому 2024 року Якщо роботодавець вчасно не виплатив працівникам зарплату, то він зобов’язаний при виплаті такої заборгованості нарахувати і виплатити компенсацію.

Відпустка тренера-викладача ДЮСШ: тривалість та нюанси надання Тривалість щорічної основної відпустки тренерів-викладачів ДЮСШ становить 24 к. дн. Крім того, їм надається щорічна додаткова відпустка за підвищене нервово-емоційне навантаження тривалістю 18 к. дн. Чи можна таким працівникам надавати щорічну додаткову відпустку за ненормований робочий день?

Неповний робочий час: різновиди та процедура встановлення Що таке неповний робочий час? Які його різновиди (варіанти встановлення)? Коли, за яких умов, як та кому він може бути встановлений? Про ці та інші питання поговоримо у статті.

Оплата праці при неповному робочому часі Чимало бухгалтерів стикаються з обчисленням зарплати працівникам, які працюють з неповним робочим часом. Які при цьому є нюанси, розглянемо у статті.

Неповний робочий час: трудова доплата та нарахування ЄСВ Поговоримо про нюанси в оплаті праці, які можуть виникнути при нарахуванні зарплати працівнику, який працює на умовах неповного робочого часу. А саме про трудову доплату та вимогу сплати ЄСВ з МЗП.

Щорічна відпустка працівника з неповним робочим часом Чи впливає робота з неповним робочим часом на тривалість щорічної основної відпустки? Як розрахувати відпускні працівнику, який працює з неповною зайнятістю? Відповіді на ці запитання ви знайдете у статті.

Педпрацівник має інвалідність: яка тривалість щорічної відпустки? Методисту закладу професійно-технічної освіти (далі — ЗПТО) надається щорічна основна відпустка тривалістю 42 календарних дні. Він має інвалідність ІІІ групи. Чи потрібно надавати йому ще 2 дні відпустки, як особі з інвалідністю?

Норма робочого часу для березня 2024 року Під час воєнного стану немає святкових та неробочих днів. Як зазначений факт впливає на норму тривалості робочого часу у березні 2024 року? Розглянемо найпопулярніший графік роботи — п’ятиденку з двома вихідними днями у суботу та неділю.

Працівники з інвалідністю: неоплачувана відпустка та призупинення трудового договору На підприємстві працевлаштовані 3 особи з інвалідністю. Через воєнні дії вони не працюють. З 01.03.2022 по 31.12.2022 перебували у неоплачуваних відпустках за різними підставами. А з 01.01.2023 і до тепер дію їх трудових договорів призупинено. Чи правомірно це?

"Оплата праці", лютий, 2024/№ 3

Підвищення окладу під час простою: чи впливає на розмір «простійної» виплати? У бюджетній установі (оплата праці за ЄТС) запроваджено простій з 01.09.2023. З 01.01.2024 працівникам установи підвищено посадові оклади згідно з постановою КМУ від 12.01.2024 № 23. Чи потрібно переглядати розмір оплати за час простою з 01.01.2024?

Зарплата у місяці звільнення: контрольні точки Звільняєте працівника і у вас виникло запитання: що саме потрібно виплатити працівникові при звільненні та які моменти проконтролювати? Про це сьогодні і поговоримо.

Оподаткування остаточних виплат: правила та строки Які правила оподаткування остаточних виплат, що належать працівникові при звільненні? Чи є особливі строки сплати податків?

«Надбавочний» стаж службовця ОМС: чи включати доглядову відпустку до 6 років? Працівниця міської ради займає посаду оператора копіювальних та розмножувальних машин. Вона перебувала у відпустці для догляду за дитиною до 3 років і одразу після її закінчення оформила відпустку для догляду за дитиною від 3 до 6 років. Чи включається період перебування у такій відпустці до стажу роботи, що дає право на надбавку за вислугу років?

Декретні на межі 2023 — 2024 років: враховуємо підвищення МЗП З 1 січня 2024 року Законом про держбюджет-2024* було збільшений розмір мінзарплати. Як наслідок, змінилися й інші показники, зокрема мінімальний та максимальний розміри ЄСВ. Чи коригувати суми декретних під нові розміри мінзарплати та чи донараховувати ЄСВ? Зараз все розкажемо.

Працівник помер: як звільнити та виплатити зарплату Тема сумна. Але кадровик та бухгалтер мають оперативно і правильно припинити трудові відносини із померлим працівником, а також виплатити належні йому суми. Тож сьогодні розкажемо, як це зробити.

«Дитячі» лікарняні: увага на документи Лікарняний лист може бути виписаний працівнику не тільки в разі його хвороби, але й для догляду за хворою дитиною. Щоб правильно оплатити такий листок непрацездатності, слід урахувати деякі особливості. Які — розкажемо в цій статті.

«Дитячі» лікарняні: призначаємо та виплачуємо Працівник надав документи, які підтверджують догляд за хворою дитиною. Як призначити допомогу такому працівнику, розрахувати суму лікарняних та заповнити Об’єднану звітність? Відповіді на ці питання ви знайдете у цій статті.

Асистент вчителя без педосвіти: нюанси зайняття посади та атестації Асистент вчителя прийнятий до закладу загальної середньої освіти (далі — ЗСО) у вересні 2022 року. Він має неповну вищу непедагогічну освіту (закінчив індустріальний технікум). Чи має право зазначений працівник і надалі залишатися працювати на посаді асистента вчителя, а також атестуватися на відповідність займаній посаді?

Компенсація за затримку виплати зарплати звільненому працівнику Законодавством передбачене нарахування компенсації за затримку виплати зарплати. Роботодавець має її нарахувати, виплатити працівнику і показати в Об’єднаній звітності. Як це зробити, коли працівник вже звільнився? Порядок заповнення звітності залежатиме від того, коли саме була виплачена заборгованість із зарплати. Тож розглянемо два випадки.

Лікарняні і додаткова база з ЄСВ: прибираємо раніше визначену суму У грудні 2023 року працівник перебував частину місяця на лікарняному. На кінець місяця лікарняний ще не підлягав оплаті. Сума зарплати виявилася нижчою за МЗП, і бухгалтер донарахував ЄСВ до мінстрахвнеску та відобразив у Д1 за грудень. Після нарахування лікарняних виявилось, що сума ЄСВ на додаткову базу зайво визначена. Як виправитися у цій ситуації, розглянемо у статті.

Забули про Д5 Податкового розрахунку: виправляємось Додаток Д5 до Податкового розрахунку подається при виникненні протягом звітного кварталу певних подій. Що робити, коли «проґавили» та не подали його у складі звіту? Як виправитися?

Внутрішній сумісник: мінімальна і максимальна база нарахування ЄСВ у Д1 Сьогодні зосередимо увагу на внутрішніх сумісниках. Мова піде про нюанси нарахування ЄСВ на їх доходи. Розглянемо, як виконувати контроль щодо мінімальної і максимальної бази нарахування ЄСВ, а також як це відобразити в Д1.

Звільнення і виплата лікарняних: відповідаємо на запитання Працівник звільняється одразу після закриття лікарняного. Але лікарняні ще не виплачено. Як бути? Чи взагалі їх виплачувати, якщо так, то за які саме дні? Що робити, якщо допомога від ПФУ на дату звільнення ще не надійшла? Запитань чимало. І відповіді на них є у нашій статті. Ба більше, до дискусії доєднався Верховний Суд України. Тож поглянемо, що кажуть служителі Феміди.

Надурочні при розрахунку відпускних: чи включати до середньої зарплати? Працівник з 12 лютого 2024 року йде у щорічну відпустку на 14 календарних днів. Для нього встановлено підсумований облік робочого часу. Обліковий період — рік. У грудні 2023 року йому було нараховано оплату за надурочні години за підсумками року. Чи включати цю суму до середньої зарплати при розрахунку відпускних?

Кількість учнів у класі змінилась: чи переглядати розмір доплат? У класі закладу загальної середньої освіти (далі — ЗСО) на початок 2023/2024 навчального року було 12 учнів. У лютому один учень вибув. Чи потрібно у зв’язку з цим переглядати розмір установлених вчителю доплат за класне керівництво та перевірку зошитів?

"Оплата праці", січень, 2024/№ 2

Норми тривалості робочого часу на 2024 рік для п’ятиденного робочого тижня

Норми тривалості робочого часу на 2024 рік для шестиденного робочого тижня

Компенсація відпустки у 2024 році: рік без заробітку До нас звернулись із таким запитанням. Якщо у 2024 році звільняється працівник, який не мав заробітку у 2023 році, то який посадовий оклад брати для розрахунку суми відпускної компенсації: дійсний на дату звільнення чи той, що діяв у 2023 році? Ситуація виявилась досить поширеною. Тож розберемо різні її варіації.

Компенсація відпустки у 2024 році: працівник-новачок Запитань з приводу компенсації відпустки ніколи не буває забагато. Тож ми продовжуємо відповідати на них. І сьогодні настала черга працівників, які працювали менше року.

Компенсація: виплата зарплатних боргів у січні 2024 року Якщо роботодавець вчасно не виплатив працівникам зарплату, то він зобов’язаний при виплаті такої заборгованості нарахувати і виплатити компенсацію.

Вичитані години за час простою: чи оплачувати викладачу ЗВО? Викладач закладу вищої освіти (далі — ЗВО) має вчене звання професора та науковий ступінь доктора наук. Після закінчення простою, оголошеного у закладі освіти, керівник зобов’язав викладача вичитати години навчального навантаження, що були заплановані за розкладом на період простою. Чи потрібно оплачувати такі години?

Мобілізований педпрацівник: заповнюємо Д1 за грудень 2023 року Педпрацівника було мобілізовано 20.02.2023. З 24.12.2023 за таким працівником не зберігається середній заробіток. Із зазначеної дати заклад освіти за ним зберігає лише місце роботи та посаду. Як правильно у цьому випадку заповнити Д1 Об’єднаного звіту за грудень?

Стипендії аспіранта та докторанта: визначаємо розмір з 1 січня 2024 року Внаслідок зростання* окладів працівників за ЄТС з 01.01.2024 потрібно переобчислити розміри академічної стипендії аспіранта і докторанта. У цій статті наведемо вже розраховані розмірі академстипендій для вищезазначених категорій стипендіатів.

Працівник з нефіксованим робочим часом: як розрахувати відпускн іПрацівник, з яким укладено трудовий договір з нефіксованим робочим часом (далі — ТДНЧ), іде у щорічну відпустку з 15.01.2024 на 14 календарних днів. Як розрахувати суму відпускних?

Відпускний стаж для щорічної відпустки: рахуємо за новими правилами після 24.12.2023 24.12.2023 набули чинності зміни в законодавстві щодо відпусток, передбачені Законом України від 22.11.2023 № 3494-ІХ (далі — Закон № 3494). У зв’язку з цим розширено перелік періодів, які не формують відпускний стаж працівника. Тож давайте розбиратися, які періоди тепер будуть зараховуватися у відпускний стаж для щорічної відпустки.

Відпускний стаж для щорічних додаткових відпусток Деякі категорії працівників мають право на щорічні додаткові відпустки. Проте стаж, який дає право на такі відпустки, формують зовсім інші періоди, ніж ті, що зараховуються до відпускного стажу для щорічних основних відпусток. Які саме? Розкажемо далі.

Надбавка за складність та напруженість: нюанси встановлення працівникам соцзахисту Соціальному працівнику терцентру встановлені підвищення посадових окладів на 15 % за шкідливі умови праці та на 20 % за обслуговування осіб із зниженою руховою активністю. Чи можна такому працівнику встановити надбавку за складність та напруженість у роботі?

Оклади робітників держорганів та ОМС: визначаємо розміри з 1 січня 2024 року У цій статті розглянемо порядок обчислення з 01.01.2024 розмірів посадових окладів робітників, які обслуговують держоргани та органи місцевого самоврядування (далі — ОМС).

Вихідна допомога: кому, коли і скільки Звільняючи працівника, слід пам’ятати, що в деяких випадках йому потрібно виплатити вихідну допомогу. Кому, коли та скільки? Ось вам зручна шпаргалка.

Вихідна допомога: практичні ситуаціїІ з загальними правилами виплати вихідної допомоги ми вас познайомили у статті «Вихідна допомога: кому, коли та скільки» // «Оплата праці», 2024, № 2*. Тепер візьмемо кілька окремих випадків і визначимось, чи потрібно в них платити вихідну допомогу.

Вихідна допомога: рахуємо на прикладах В яких випадках та в якому розмірі виплачують вихідну допомогу, ми вже розібрались у попередніх статтях*. А тепер настав час обговорити правила розрахунку розміру цієї виплати. І зробимо це на конкретних прикладах.

Підвищення окладу заднім числом: чи перераховувати розмір «оздоровчих»? Працівнику бюджетної установи (12-й тарифний розряд за ЄТС) 10.01.2024 була надана щорічна відпустка тривалістю 14 к. дн. До відпустки йому була виплачена допомога на оздоровлення в розмірі окладу — 6133 грн. Після набрання чинності постановою № 23* оклад працівника було підвищено до 6773 грн. Таке підвищення відбулось заднім числом з 01.01.2024. Чи потрібно у зазначеному випадку донарахувати суму «оздоровчих» до нового розміру окладу? 

"Оплата праці", січень, 2024/№ 1

Довідник зарплатних показників — 2024

Соцстипендії для дітей-сиріт: розмір та оподаткування у 2024 році Який розмір соціальних стипендій установлено для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у 2024 році? Чи оподатковуються такі стипендії ПДФО, ВЗ та ЄСВ? Саме ці запитання ми розглянемо в нашому сьогоднішньому матеріалі.

ПСП на «нерідних» дітей: прийомні, усиновлені, під опікою У вас трудяться працівники, які є прийомними батьками, усиновили дитину чи взяли її під опіку (піклування)? Не забувайте, що дехто з них має право на податкову соціальну пільгу (ПСП). Хто саме і в якому розмірі — про це в нашій статті.

Донорський день приєднано до відпустки: як оплатити та відобразити в Об’єднаному звіті? Однією з гарантій, що встановлена донорам, є право на додатковий день відпочинку зі збереженням середнього заробітку. Його працівник може використати у наступний після донації день, а може приєднати до щорічної відпустки. Розглянемо нюанси приєднання додаткового дня відпочинку донору до відпустки, його оплату та відображення в Об’єднаному звіті.

Премія до ювілею підприємства мобілізованому працівнику Чи можна виплатити премію до дня створення підприємства працівнику, якого мобілізовано і який вже понад пів року увільнений у зв’язку із несенням військової служби без збереження заробітку? Як оподатковується така премія та відображається в Об’єднаному звіті? Які наслідки такої виплати?

Завідувач філії ліцею: навантаження та заміна уроків Завідувач гімназії працює у закладі освіти на повну ставку. Гімназія є філією ліцею. Скільки навчальних годин має право викладати завідувач філії? Чи має він право на заміну уроків інших вчителів понад дозволений обсяг навантаження?

Відпускні працівнику-новачку: враховуємо квартальну премію Як урахувати квартальну премію у розрахунку відпускних, якщо працівник прийнятий на роботу не з першого дня кварталу, за який премія нарахована? Розберемо це питання у статті.

Оплатні умови для держслужбовців у 2024 році З 1 січня 2024 почали діяти нові умови оплати праці для державних службовців. У цій статті поговоримо про те, що змінилося та кого саме стосуються ці зміни.

ЄСВ сплатили не на той рахунок: як повернути кошти? Сплачуючи ЄСВ, можна припуститися помилки: перерахувати єдиний внесок не на той рахунок або сплатити його у сумі, більшій, ніж потрібно. Як виправити таку похибку? Для цього достатньо скористатися відповідним алгоритмом. Яким самим — розкажемо у цій статті.

Компенсація відпустки у 2024 році: граємо за новими правилами Після «вересневих» змін у Порядку № 100 компенсацію за невикористану відпустку рахуємо по-особливому. Та чи маємо мороку в новому 2024 році? На жаль, так. Цей «хвіст» не вдалось залишити і забути в 2023. Тож сьогодні поговоримо, як тепер рахувати відпускну компенсацію.

Кількість календарних днів, які включаємо в розрахунок відпускних у 2024 році

Відпустки працівників держорганів: враховуємо нюанси для 2024 року Законодавці зобов’язали працівників держорганів використати відпустки за останній відпрацьований робочий рік до кінця 2024 року. Про які саме відпустки йдеться у зазначеній умові? Що буде, якщо такі відпустки не використати протягом 2024 року? Відповіді на ці та інші запитання — у нашій статті.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×