Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
4937 1
Друкувати
Обране

Оплата праці, лютий, 2020/№ 3

Сьогодні вийшов черговий номер журналу Оплата праці за лютий 2019 р. №3, до вашої уваги зміст номеру


Оплата праці, лютий, 2020/№ 3Проєкт Закону про працю: аналізуємо працеоплатні норми Як і обіцяли в попередньому номері, продовжуємо аналізувати проєкт Закону України «Про працю» від 28.12.2019 р. № 2708 (далі — Закон про працю). Сьогодні розберемо працеоплатні норми.

Зарплата водіїв бригад екстреної меддопомогиЗаконом № 421* внесені зміни в частину четверту ст. 11 Закону України «Про екстрену медичну допомогу» від 05.07.2012 р. № 5081-VI.

«Трудові» штрафи по-новому: чи стане легше роботодавцям Нарешті дочекалися! Президент підписав Закон України «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України» від 12.12.2019 р. № 378-IX. Цей Закон набрав чинності з 2 лютого 2020 року.

Переведення на іншу роботу: гарантії для працівників Підписуючи трудовий договір, працівник погоджується виконувати роботу, визначену трудовим договором. Але трапляється так, що працівника чи то за його власною ініціативою, чи то за ініціативою роботодавця переводять на іншу роботу. Коли таке переведення можливе, за яких умов і які документи для цього треба оформити — читайте далі.

Переведення на нижчеоплачувану роботу: оплатна гарантія Перевести працівника на іншу постійну нижчеоплачувану роботу — непроста справа. КЗпП не лише вимагає від роботодавця отримати згоду працівника на такі дії. Він ще надає останньому оплатну гарантію. Що це за гарантія та як її виконати роботодавцеві — все в нашій сьогоднішній статті.

Переведення на нижчеоплачувану роботу: на що вплине доплата Якщо працівника перевели на нижчеоплачувану роботу і для нього спрацювала оплатна гарантія, передбачена трудовим законодавством, то йому нараховують доплату до середнього заробітку. Як вплине така доплата на розмір інших виплат (лікарняних, відпускних, декретних)? Чи враховувати її при порівнянні з МЗП? Зараз розповімо.

Переведення працівника на іншу посаду в таблиці 5 ЄСВ-звіту Одного працівника підприємства перевели з посади касира на посаду оператора комп’ютерного набору з 28.01.2020 р., а іншого — з посади бухгалтера на посаду касира з 01.02.2020 р. Як відобразити такі переведення в ЄСВ-звіті?

Донарахували відпускні: відображаємо в ЄСВ-звіті Працівниця перебувала в щорічній відпустці з 02.01.2020 р. по 12.01.2020 р. Відпускні в сумі 1414,60 грн. були виплачені в грудні. У зв’язку з підвищенням посадового окладу з 01.01.2020 року їй були донараховані відпускні в сумі 186,30 грн. Крім того, зарплата за відпрацьовані дні в січні (15 робочих днів) склала 3373,57 грн. Як такі донарахування відобразити в ЄСВ-звіті?

Відсторнована зарплата: відображаємо в ЄСВ-звіті Працівникові в листопаді 2019 року помилково нарахували «зайву» суму зарплати у розмірі 3000 грн. Помилка виявлена та виправлена в січні 2020 року на підставі заяви працівника. Як відобразити це в ЄСВ-звіті?

ЄСВ-звітність: скільки років її зберігати Як довго треба зберігати звітність з ЄСВ (у тому числі складену в електронній формі)?

Помилки у формі № 1ДФ: відповідаємо на актуальні запитання Строк подання розрахунку за формою № 1ДФ за 4 квартал 2019 року закінчився, однак до редакції продовжують надходити запитання від читачів про його заповнення та виправлення помилок, які до нього закрались. Сьогодні розглянемо найактуальніші з них.

З ФОП розрахувалися у відрядженні за послуги, товари Працівник, який отримав аванс, оплатив ФОП за надані послуги. Належним чином оформлений авансовий звіт і підтвердні документи подані до бухгалтерії. Чи потрібно таку виплату відображати у формі № 1ДФ?

Структурні та відокремлені підрозділи & 1ДФ У підприємства є відокремлені та структурні підрозділи в інших містах. Як у цьому випадку подавати форму № 1ДФ?

Приватна медична практика ФОП та спецстаж Фізособа-підприємець на підставі ліцензії та її найманий працівник (лікар-стоматолог) здійснюють стоматологічну практику. Чи зараховуються періоди їх роботи до спецстажу?

Оклади держслужбовців підвищено: що треба перерахувати 25.01.2020 р. набрала чинності постанова Кабміну від 15.01.2020 р. № 16. Цією постановою підвищено посадові оклади державних службовців із 1 січня 2020 року. Січнева зарплата «закрита» виходячи зі старих окладів. А це означає, що її треба перерахувати. Також відкоригувати треба й інші виплати, розмір яких залежить від розміру окладів. Як це зробити — читайте далі.

Документи для застосування ПСП

Індексуємо зарплату за лютий 2020 рокуНа лютневу індексацію впливає індекс споживчих цін за грудень 2019 року. Він становить 99,8 %. Якими будуть коефіцієнти і суми поточної індексації зарплати за лютий 2020 року, дізнаєтеся із статті.

Коефіцієнти для коригування зарплати при виході у відпустку в лютому 2020 року (оклади за ЄТС)
 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (1)
Марія
19.02.2020
Спасибі за корисні поради
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд