Інформація по темі "" | Публікації по тегу
16.10.14
1803 0
Друкувати
Обране

Оренда житла для військовослужбовців: є зміни

МВС дещо відкоригував норми Порядку оренди та оплати орендованих житлових приміщень у внутрішніх військах МВС України.

Відтепер вказаний Порядок буде визначати процедуру оренди територіальними управліннями, з'єднаннями, військовими частинами і підрозділами, ВНЗ, навчальними військовими частинами (центрами), базами, установами та закладами Національної гвардії України (далі — військові частини) житлових приміщень усіх форм власності для тимчасового проживання в них військовослужбовців та членів їх сімей, а також порядок їх оплати.

Уточнено, що проведення орендної плати здійснюється в межах виділених асигнувань загального фонду та надходжень спеціального фонду, передбачених у кошторисах на відповідний рік. Розподіл асигнувань по військових частинах проводиться на підставі пропозицій управління розквартирування і капітального будівництва та фінансово-економічного управління Головного управління Національної гвардії України, погоджених заступником командувача Національної гвардії України (з тилу — начальником логістики) та затверджених командувачем Національної гвардії України.

Вказані зміни внесені наказом МВС України від 24.09.2014 р. № 987, який набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі