Перебої з відвантаженням періодичних видань на пошті

Дорогі передплатники!


 У вівторок, 27 червня, на Україну була здійснена масштабна хакерська кібератака, жертвами якої стала низка українських підприємств. У тому числі УКРПОШТА. Внаслідок цього порушене приймання передплати на періодичні друковані видання та їх доставка до усіх відділень поштового зв'язку.

В.О. Генерального директора ПАТ «Укрпошта» Ігор Смілянський в своєму зверненні говорить про поступове відновлення роботи відділень поштового зв'язку та перелік послуг, які вони надають, та щиро вдячний за підтримку працівникам підприємства та всім клієнтам! 

Редакції журналів «Податки та бухгалтерський облік», «Бухгалтер 911», «Бухгалтерський тиждень», «Бюджетна бухгалтерія», «Оплата праці», «Місцеве самоврядування», «Держслужбовець»  вірять, що зовсім скоро робота УКРПОШТИ налагодиться, і ви знову своєчасно будете отримувати передплачену періодику. А поки що ми нагадуємо - у вас є унікальна можливість читати електронні версії улюблених видань. Заходьте у свій особистий кабінет передплатника на iFactor і не пропускайте жодного матеріалу! 

Сподіваємося, це допоможе вам залишатися в робочому строю незважаючи ні на що.

Бережіть себе!

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (2)
))
30.06.2017
Ложка дорога к обеду! Хай би ці редакції виставили електронний вигляд своїх журналів у вільний доступ
ААА
30.06.2017
100%
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі