UA | RU

Передаємо рухоме держмайно для потреб АТО: документальне оформлення від КМУ

Кабмін визначився з порядком оформлення передачі рухомого майна державних підприємств, установ, організацій для боротьби з тероризмом в період проведення АТО. З цією метою внесено зміни в Положення про порядок передачі об’єктів права державної власності.


Змінами встановлено, що об'єктами передачі відтепер також є й інше окреме індивідуально визначене майно підприємств (крім нерухомого), яке буде використовуватися суб’єктами боротьби з тероризмом, зазначеними у  Законі України «Про боротьбу з тероризмом», у період проведення АТО.

Така передача буде здійснюватись за рішенням органів, уповноважених управляти держмайном, або самоврядних організацій та суб’єктів боротьби з тероризмом за погодженням з підприємством, за яким закріплене майно.

Важливо! У разі передачі зазначених вище об’єктів, комісія з питань передачі об’єктів не утворюється. Передача об’єктів оформляється актом приймання-передачі окремого індивідуально визначеного майна підприємств (крім нерухомого), який складається у чотирьох примірниках і підписується уповноваженою особою органу, уповноваженого управляти державним майном, що передає об’єкт, та уповноваженою особою суб’єкта боротьби з тероризмом, що його приймає, та затверджується їх наказами.

Право на управління об’єктом передачі виникає з дати підписання акта приймання-передачі. Разом з майном передається наявна документація щодо нього.

Такі зміни передбачені постановою КМУ від 10.09.2014 р. № 430, яка набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано. 

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі