Нашi сайти:
buhgalter.com.ua
765 0
Друкувати
Обране

Підтримка дитячо-юнацького спорту та фізичного виховання дітей: що пропонують законодавці?

Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики та спорту рекомендує парламенту прийняти за основу законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підтримки дитячо-юнацького спорту та фізичного виховання дітей


Під час розгляду законопроекту (реєстр. №2067) члени Комітету зазначили, що після того, як 1 січня цього року набрав чинності Закон "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України", значно зросли проблеми сфери фізичної культури і спорту. 

Голова Комітету Артур Палатний наголосив на тому, що велике занепокоєння спортивних фахівців викликали положення прийнятого закону щодо запровадження плати за навчання дітей у дитячо-юнацьких спортивних школах; скорочення мінімальної кількості уроків з фізичної культури у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах з трьох до двох на тиждень; скасування заборони скорочення існуючої мережі державних і комунальних закладів фізичної культури і спорту. А.Палатний зазначив, що вищезазначені законодавчі зміни можуть призвести до суттєвого відтоку дітей з дитячо-юнацьких спортивних шкіл та  погіршення якості фізичного виховання дітей у навчальних закладах. 

У зв’язку з цим, зазначив Артур Палатний, членами Комітету з метою недопущення негативних наслідків, зокрема, закриття дитячо-юнацьких спортивних шкіл, скорочення кількості учнів було розроблено відповідний законопроект.

Документом пропонується відновити у Законі "Про фізичну культуру і спорт" норми щодо:

— обов’язковості передбачення посад фахівців з фізичної культури у дошкільних та інших навчальних закладах;

— збільшення мінімальної кількості уроків з фізичної культури у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах з двох до трьох на тиждень;

— заборони скорочення існуючої мережі державних і комунальних закладів фізичної культури і спорту без згоди центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері фізичної культури та спорту, а також скасувати норми щодо запровадження плати за навчання дітей у дитячо-юнацьких спортивних школах.

За матеріалами Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться