Редакційна передплата на 2017 рік стане дешевшою за поштову

Оформлювати передплату бюджетних видань у редакції на наступний рік стане не тільки простіше, швидше, а ще й вигідніше.


Ціни на все зростають, і лише на редакційну передплату залишаються незмінними.
Оформлювати передплату бюджетних видань у редакції на наступний рік стане не тільки простіше, швидше, а ще й вигідніше. Адже річна передплата на 2017 рік, оформлена в редакції, будь-якого з популярних бюджетних видань («Бюджетна бухгалтерія», «Оплата праці», «Місцеве самоврядування», «Держслужбовець») буде дешевша, ніж на пошті на понад 10%.

Крім того, оформити редакційну передплату завжди можна у декілька кліків на сайті http://i.factor.ua або зателефонувавши за номерами (057) 76-500-76, (044) 581-10-10. А ще кожному передплатнику в процесі оформлення замовлення обов’язково розкажуть про діючі акції та пропозиції, які допоможуть заощадити або отримати подарунки.

Як, наприклад, унікальна можливість отримати сучасний смартфон у подарунок у складі комплекту «Ювілейний». Цей подарунок отримає кожен, хто замовить комплект «Ювілейний» до 1 грудня.

оформлюй передплату на комплет - отримуй смартфон у подарунок!

Усе, що Вам потрібно зробити:

1) вибрати видання, які Ви бажаєте отримувати у друкованому вигляді: «Бюджетна бухгалтерія» + «Оплата праці» або «Бюджетна бухгалтерія» + «Місцеве самоврядування»;
2) залишити заявку на сайті komplekt.factor.ua;
3) оплатити комплект.

Після цього вже протягом 10 робочих днів Ви отримаєте свій подарунок — новенький смартфон Nomi. А всі видання та сервіс звітності «СОТА» будуть чекати на Вас у 2017 році!


Обирайте редакційну передплату,

заощаджуйте час та кошти і отримуйте подарунки!

 

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі