Робити по-старому чи дати волю інноваціям?
Існує стереотип, що працювати в програмі важко. Але в реальності бухгалтер і так має у своїй роботі стільки викликів і квестів, що не всякий супергерой зміг би з цим впоратись. Тому подолавши цей виклик, ви гарантовано відчуєте значне полегшення і підтримку. Це варте кожної витраченої хвилини.
Ми б хотіли допомогти кожному бухгалтеру, який обрав шлях інновацій, і надати змогу працювати в програмі. Зазвичай перше запитання, яке ми чуємо від тих, хто вже мав досвід роботи, це:
як перенести залишки з іншої програми?
Не існує чарівної пігулки, і все само собою не робиться. Не вірте, якщо вам хтось таке пропонує.
Але вихід все одно є. Як швидко перенести залишки з систем обліку до FIT-Бюджет? Наочно показуємо у відео, бо краще один раз побачити, аніж багато разів почути.
Головне:
- Ми переробили імпорт основних засобів та інших необоротних матеріальних активів, тепер він став набагато зручнішим і зрозумілішим, адже все тепер в одному місці.
- Ми прибрали зайві кроки. Тепер переносити залишки з інших систем обліку стало набагато зручніше та простіше.
Програма FIT-Бюджет — легке ведення бухобліку в бюджетній установі. Спробуйте зараз, щоб гарантовано полегшити свою роботу вже завтра.
Залишайте заявку та отримайте доступ до програми https://fit.com.ua