Інформація по темі "" | Публікації по тегу
17.02.22
4119 2
Друкувати
Обране

Роз’яснення МОН щодо забезпечення вчителів ноутбуками в межах національного проєкту «ноутбук кожному вчителю»

У зв’язку з черговою спробою маніпуляції інформацією на сайті «НУШ» (який, наголошуємо, не є офіційним каналом комунікації МОН) надаємо роз’яснення щодо забезпечення вчителів технікою в межах національного проєкту «Ноутбук кожному вчителю».

Забезпечення закладів загальної середньої освіти ноутбуками здійснювалося з обов’язковим досягненням співвідношення один персональний комп’ютер (працюючий, не задіяний в управлінсько-господарській діяльності закладу) на одного педагогічного працівника (за основним місцем роботи), яке передбачено постановою Кабінету Міністрів № 403 від 21 квітня 2021 року.

Відповідно, на виконання постанови Кабінету Міністрів № 403 було заплановане придбання 60 тисяч ноутбуків для вчителів. Але, завдяки командній співпраці МОН, Мінцифри та ДКІБ СБУ, результати проекту навіть перевищили очікування. І придбано було 62 674 ноутбуки для ЗЗСО по всій країні.

Зазначимо, що співвідношення досягнуто шляхом урахування техніки в кабінетах інформатики та без урахування вчителів музики, фізкультури, трудового навчання, образотворчого мистецтва, захисту Вітчизни та інформатики.

Додатково інформуємо, що з Державного бюджету України виділяється субвенція, за рахунок якої передбачається закупівля комп’ютерного обладнання відповідно до потреб ЗЗСО.

Також на рахунках місцевих бюджетів станом на 1 січня 2022 знаходиться близько 5,6 млрд залишків освітньої субвенції, які можуть спрямовуватися, зокрема, на оснащення закладів освіти персональними комп’ютерами та мультимедійним обладнанням, засобами навчання та обладнанням для навчальних кабінетів початкової школи, фізики, хімії, біології, географії, математики, інформатики, відповідно до Порядку та умов надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

Джерело:
МОН
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
2
NeProzorro
17.02.2022
НОУТБУК КОЖНІЙ УПОВНОВАЖЕНІЙ ОСОБІ, в рамках проекту підвищення прозорості в Україні !
Семен
17.02.2022
А бухгалтерам чи уповноваженим особам, (що одне й те саме) не потрібно ноутбук, бо поки в СДО на роботі пограєшся, а договір дома розносиш в прозорро, а ще протоколи і все інше.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі