Інформація по темі "" | Публікації по тегу
13.08.18
24807 8
Друкувати
Обране

- НОВА ПЕРСОНІФІКАЦІЯ і ЄСВ. Лікарняні і декретні: розрахунок, облік, податки, звітність, страховий стаж. - ЗАРПЛАТА-2018 (індексація, відпускні, премії, пенсійна реформа), ЄСВ, ПДФО.

- НОВА ПЕРСОНІФІКАЦІЯ і ЄСВ. Лікарняні і декретні: розрахунок, облік, податки, звітність, страховий стаж. - ЗАРПЛАТА-2018 (індексація, відпускні, премії, пенсійна реформа), ЄСВ, ПДФО.


2серпня, м.Київ

 ЗАРПЛАТА - 2018. Пенсійна реформа. Мінімальна ЗП і прожитковий мінімум. Індексація ЗП. Відпускні. Премії. ЄСВ, ПДФО. Перевірки, штрафи. 

28 серпня, м.Київ

 Оподаткування будівельної діяльності. 

вересня, м.Київ

 

НОВА ПЕРСОНІФІКАЦІЯ і розрахунок ЄСВ в новаціях - 2018 (приклади заповнення). СТРАХОВИЙ СТАЖ для лікарняних та декретних за новими довідками ОК: за 12 міс і загальний. ЛІКАРНЯНІ і ДЕКРЕТНІ: розрахунок, облік, податки і звітність. 

18 вересня, м.Київ

АВТОМОБІЛЬ на підприємстві: від придбання до списання.

 

вересня в м.Києві авторський семінар Тетяни Мойсеєнко: 

«НОВА ПЕРСОНІФІКАЦІЯ і розрахунок ЄСВ в новаціях - 2018. (Приклади заповнення). СТРАХОВИЙ СТАЖ для лікарняних та декретних за новими довідками ОК: за 12 міс і загальний. ЛІКАРНЯНІ і ДЕКРЕТНІ: розрахунок, облік, податки і звітність» 

Повна програма семінару тут... або по тел.. (044) 361-38-88 , 361-58-88 

Знижка при реєстрації на семінари через сайт WWW.CKONSULT.COM.UA  

 

Програма семінару:

Розділ 1. Оновлена персоніфікація і розрахунок ЄСВ, безліч прикладів.

1. Таблиця 1 додатка 4 доповнено, особливості розрахунку ЄСВ за різними ставками:

 • Розрахунок ЄСВ в основній таблиці за ставками 8,41% і 22% на заробітну плату осіб з інвалідністю - НОВЕ в таблиці! Як правильно заповнити нові рядочки основної таблиці і розрахувати ЄСВ-зобов'язання? ПРИКЛАД.
 • Чому нові рядочки не сумуються в загальні зобов'язання ЄСВ?

2. Таблиця 5 додатка 4 оновлена і доповнена:

 • Внесення записів при переведеннях на інші посади - НОВЕ в таблиці! Приклади заповнення.
 • Відображення посад згідно з кодами і назвою в Класифікаторі професій (застосовуємо довідник на всі 100%) - НОВЕ в таблиці! Приклади заповнення.
 • Заповнення Посад працівників згідно із записом в Трудовій книжці - НОВЕ в таблиці! Навіщо, хто і коли буде звіряти записи? Приклади заповнення.
 • Документ-підстава для внесення всіх вище перерахованих записів в таблицю 5: як заповнюємо цю колонку? Приклади заповнення.
 • Бухгалтер або Кадровик: хто заповнює оновлену таблицю 5?
 • Відповідальність за правильність заповнення та подання інформації в таблиці 5. Перевірка даних працівників фахівцями пенсійного фонду. Приписи для усунення порушень.
 • 10 і більше прикладів заповнення таблиці 5.

3. Таблиця 6 додатка 4 доповнено, особливості розрахунку ЄСВ в таблиці:

 • Новий код доходу «66» в колонці 9 таблиці 6 для Середньої зарплати за час служби для працівників - осіб з інвалідністю: ставка 8,41 на середню зарплату. Випадки застосування. Приклади заповнення для кодів доходу «47» і «66».
 • Новий тип «14» колонки 10 таблиці 6 для відображення Різниці між МІН.ЗПЛ і надмірно наданною відпусткою для звільнених працівників. Приклади заповнення та розрахунку ОСВ.
 • Тип «13» колонки 10 таблиці 6 і ніяких «мінусів» з ним. Випадки застосування типу 13 для виплат минулих періодів. Приклади заповнення.
 • Знак «мінус» Суми доходів. Випадки застосування.
 • Знак «мінус» Дні трудових відносин, ЦПХ, лікарняних та декретних. Приклади заповнення. Як правильно забрати або додати дні за минулі періоди, щоб сходився розрахунок середньої зарплати з Фондом соцстраху?

Розділ 2. СТРАХОВИЙ СТАЖ: зміни довідок. ЛІКАРНЯНІ і ДЕКРЕТНІ: розрахунок, облік, податки і звітність. 

1. СТРАХОВИЙ СТАЖ ПРАЦІВНИКІВ (для лікарняних виплат):

 • Види страхового стажу: «Загальний страховий» і «За 12 місяців»
 • з 12 червня оновлені довідки ОК-5, ОК-7, Додаток 9 про стаж: які довідки потрібні бухгалтеру? В яких випадках які довідки надають працівники? Довідки з Пенсійного фонду в електронному вигляді, паперові форми довідок: НОВИЙ ПОРЯДОК їх запиту і отримання працівниками
 • Отримання Відомостей про страховий стаж підприємством: НОВІ можливості. Коли і як? ЗГОДА працівника обов'язкова.
 • Реєстр застрахованих осіб: всі ПО-НОВОМУ!

2. Документальне оформлення страхових виплат. Додатково до декретного - наказ про відпустку.

3. Розрахункові виплати за час тимчасової непрацездатності:

 • Розрахунковий період для визначення середньої зарплати для оплати лікарняних та декретних.
 • Розрахунок середньої заробітної плати (фактична) в розрахунковому періоді: сукупний дохід, сукупна кількість днів. Періоди і суми, які не враховуються для розрахунку. Порівняння середнього заробітку з максимально допустимим обмеженням в розрахунку на місяць.
 • Денний заробіток. Порівняння його з мінімальними обмеженнями в окремих випадках, визначених п. 4 ст. 19 Закону № 1105.
 • Страховий стаж для бухгалтера: шість повних місяців за останні 12. Документальне підтвердження.
 • Лікарняні і декретні сумісникам: порядок оформлення, документальне підтвердження, розрахунок і виплата.

4. Бухгалтерський облік, оподаткування і звітність страхових виплат:

 • Відображення в бухгалтерському обліку сум нарахованих страхових виплат
 • Оподаткування ЄСВ сум лікарняних, наданих з запізненням. Що з доплатою ЄСВ до мінімальної зарплати?
 • Оподаткування ЄСВ сум декретних. Контрольне значення для доплати ЄСВ до мінімальної зарплати
 • Оподаткування ПДФО, ВЗ сум страхових виплат.
 • Відображення нарахованих (виплачених) сум лікарняних та декретних у персоніфікації (таблиці 5 і 6 додатка 4) та в 1 ДФ.

Очікувані та актуальні зміни на дату проведення семінару: законодавчі акти, постанови та інші важливі документи. Аналіз і коментарі очікує і вступають в силу документів, актуальних на дату семінару!

Відповіді на індивідуальні питання.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Реєстрація на семінари на сайті ckonsult.com.ua або по тел .: (044) 361-38-88, 361-58-88

 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(8)
123
13.08.2018
Дуже дякуєм за семінари , із великим задоволенням приїхали б і послухали , мабуть там багато корисного і повчального , але випратити місячну зарплату(оплата семінару + дорога та ін.) не має можливості
Україна
13.08.2018
А, головне, впевнена, після семінару запитань буде більше. На семінарах тільки вносять сумбур. перестаєш розуміти і те, в чому був впевнений.
eMelya
13.08.2018
Бізнес є бізнес. Закони нові - консультації платні.
йцукен eMelya
14.08.2018
Беда только в том, что за свои консультации никто не несет никакой ответственности.
eMelya йцукен
14.08.2018
Да, беда. А где-то, не будем говорить где, только за репост "неправильных консультаций" 5-10 лет строгача.
eMelya eMelya
14.08.2018
Это сарказм, если что...
EVGENIY eMelya
14.08.2018
Хватит отпугивать рекламодателей
eMelya EVGENIY
15.08.2018
Понял, принял, осознал...
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
pw-image
Доступ до сайту за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
 • доступ до новин, статей, довідників
 • безлімітні завантаження бланків
 • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн