Інформація по темі "" | Публікації по тегу
25.02.19
9323 12
Друкувати
Обране

Середня зарплата зросте. Та чи вистачить цього?

1 січня 2019 року набув сили Закон України «Про Державний бюджет України на 2019 рік». Згідно нього, розмір мінімальної заробітної плати зростає до 4173 гривень. Прожитковий мінімум для працездатних осіб на сьогоднішній день становить 1921 грн., а до кінця року зросте до 2102 грн. У своєму макроекономічному огляді та прогнозі Мінфін стверджує, що середня зарплата українців цього року сягне позначки 10,1 тис. грн.


Багато хто з огляду на цю інформацію згадає відомий жарт, коли в суспільстві дехто вживає одне м’ясо, хтось харчується однією капустою, а в середньому всі їдять голубці. А якщо додати до базових витрат на харчування славнозвісну сплату за комунальні послуги, весь час зростаючу вартість на громадський транспорт, то коштів на якісь сторонні витрати залишається в обмаль або не залишається взагалі.

Деякі українці наважуються брати в борг у родичів, друзів чи знайомих, хтось вирішує тугіше затягати пасок, а хтось вже переконався у прозорості та надійності мікрокредитів. На сьогоднішній день послугами мікрокредитування, зокрема, MyCredit вже скористалися більше 150 тис. громадян. Як стверджують клієнти цього, вони вирішили віддати перевагу саме такому типу кредитування за легкість та швидкість видачі готівки у розмірі від 100 до 10 000 грн. На відміну від банків, щоб отримати кредит,  не потрібно було ані їхати до відділення, ані чекати схвалення видачі грошей, ані надавати скани паспорту та ідентифікаційного коду (лише вказувати номери). За потреби також може бути проведена відстрочка платежу на декілька днів і схвалення отримує більше 80% запитів про гроші.

До того ж сильною перевагою перед подібними установами є можливість отримати гроші онлайн протягом 20 хвилин. Необхідна сума перераховується на вашу банківську картку і ви розраховуєтеся ними на власний розсуд.

Як стверджують аналітики MyCredit, більшість українців найчастіше беруть гроші до зарплати. Трохи рідше спонукають до отримання мікрокредитів ремонт побутової техніки, оплата навчання, витрати на лікування або купівля специфічних товарів. Середній розмір необхідної «добавки» до зарплатні становить 3000 грн.

Послугами швидкого кредитування користуються як чоловіки, так і жінки. Популярність мікрокредитів серед неодружених/незаміжніх трохи вища ніж серед тих, хто вже деякий час перебуває у шлюбі. Як не дивно, переважна більшість людей, що беруть такі кредити має стабільну роботу та зарплатню, або навіть є приватними підприємцями. Тож стереотип про те, що такі позики популярні лише серед ледарів та безробітних, нині не актуальний.

Практикою і досвідом спростовується на сьогоднішній день і упередження щодо неможливості віддати гроші, надані у позику. Обіг фінансів у працюючого населення завжди дозволить повернути взяте у борг, а клієнти, що мають тимчасові складності з фінансами завжди можуть обговорити, обґрунтувати свою ситуацію та отримати необхідні поступки.

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(12)
довели народ
26.02.2019
Як стверджують аналітики MyCredit, більшість українців найчастіше беруть гроші до зарплати.
Подробиці: https://buhgalter.com.ua/news/other/serednya-zarplata-zroste-ta-chi-vistachit-tsogo/
Анн
27.02.2019
https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/2127
Карл
27.02.2019
Средняя температура по палате...
Світлана
28.02.2019
Добре рахувати середню зарплату коли один получає більше двох мільйонів за місяць, як голова НАК "Нафтогаз", бюджетними коштами, а хтось сім тисяч.
Бух Світлана
28.02.2019
голова НАК "Нафтогаз" ці кошти заробив бо відсудив у газпрома 5 млрд баків і вивів нафтогаз в прибуток .Перед ним керовніки нафтогазу теж такі відкати отримували , але ж ви цього не хочете ні бачити ні чити. ЗРАДА!!!
Зрадофіл Бух
01.03.2019
А Газпром эти деньги заплатил уже? Что-то не слышал о таком.
Бух Зрадофіл
01.03.2019
Стягнуто врахунок боргів 2,1 млрд. , 41 млн вже конфісковано активів газпрома і продано . Якщо ПОРОХ залишиться дожмуть газпром і він віддасть ці кошти .А на рахунок дешевого газу .... Дешевий сир тільки в мишиловці починайте думати трішки мізками , а не пропагондою по ТБ.
Сергій Бух
01.03.2019
Рекомендую вам мізками трішки пошевелити, а то пропаганда вже на вас подіяла)
Зрадофіл Бух
01.03.2019
Нафтогаз в доход вышел за наши с вами деньги, за счет космических цен на газ для населения Украины. Поищите скольшо стоит газ для населения в соседних государствах и у нас. В Беларусии газ вчетверо дешевле.
777
28.02.2019
только меня одну раздражает эта реклама ?
111
01.03.2019
Предлагаю кандидатуру будущего следующего рекламодателя для Бухгалтер.ком.юа - любой на выбор порносайт. Прыгающие гениталии на главной странице сайта намного веселее, чем унылые мфо-шники с 1000% годовых.
777 111
04.03.2019
а при чём тут всплывающая реклама ? речь идёт о рекламе , которую навязывают админы сайта ( думаю не за спасибо она тут ) . раньше как-то не наблюдалось её . и было зашебись . и ладно бы свою продукцию рекламировали , а то кредиты пропагандируют . зачем ? люди и так в депрессии , на грани . а тут ещё давайте лишний раз напомним как они хреново живут . возьмите кредит и идите вешайтесь .
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн