Інформація по темі "" | Публікації по тегу
21.12.20
11878 6
Друкувати
Обране

Створення держадміністрацій в нових районах: Мінрегіон, Мінфін, Мінсоцполітики, СКМУ та ОДА обговорили план дій

Рішення Кабінету Міністрів України від 16 грудня дають можливість органам державної виконавчої влади та обласним державним адміністраціям вже наступного тижня розпочати підготовчу роботу з утворення та реорганізації районних державних адміністрацій.

Про це йшла мова під час узгоджувальної онлайн-наради Мінрегіону та обласних державних адміністрацій щодо реалізації Розпорядження Уряду про реорганізацію та утворення 119 районних державних адміністрацій та Постанови Уряду про Порядок здійснення заходів щодо утворення та реорганізації районних державних адміністрацій, а також правонаступництва майна, прав та обов’язків районних державних адміністрацій, що припиняються.

«З наступного тижня, з набуттям чинності цими урядовими рішеннями, ОДА та новопризначені голови РДА зможуть розпочати роботу з реорганізації районних державних адміністрацій. Вже зараз ви можете готувати Уряду пропозиції щодо кандидатур на голів РДА. Після їх призначення Президентом, спільно ви створите комісії, які займатимуться реорганізацією РДА. Постанова Уряду передбачає алгоритм основних дій усіх учасників процесу, сьогодні ми їх попередньо спланували, почули ваші пропозиції та застереження, жодне з яких не залишимо без уваги. Впевнений, що попри складність процедур і обмежений час на їх проведення, спільно ми зможемо успішно пройти етап, якого в Україні ще було - створити нову, сучасну, більш ефективну систему територіальної організації влади в країні», - сказав, звертаючись до представників ОДА, заступник Міністра розвитку громад та територій України В'ячеслав Негода.

Крім того, під час онлайн-наради представники ОДА висловили зауваження та пропозиції до проектів рішень Уряду про рекомендаційні переліки структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій, а також про їхню граничну чисельність. Передбачається, що Кабінет Міністрів розглядатиме ці проекти наступного тижня.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
6
Держслужбовець
21.12.2020
Розвалюють все, що ще трималося. А що збудують? Людей на вулицю виганяють. Зарплата у держслужбовців 6000 грн. це звісно багато, ще й на ту коштів немає, вчасно не платять. Щоб вони жили на таку зарплату, ще й 1,5 місяці чекали, коли її віддадуть.
тоня Держслужбовець
21.12.2020
нам головбух рда сказала що за листопад - грудень зарплати не буде, на питання- як так, пішла відповідь хочете робити оформляйте на ці місяці відпустку бе збереження зарплати, ніхто платити не буде, казначейство борги не реєструє. короче - не маєте хліба їжте пиріжки
1234
21.12.2020
"Більш ефективна система територіальної організації влади в країні"transparent_pxl.pngНе смішіть людей! Краще подивіться, кого набирають у теперішню владу-в керівництво громадами. Особливо "смішно", коли депутати Верховної ради на своїх округах" пропихають самих ярих корупціонерів з минулих РДА на посади заступників, впихають своїх позаштаних радників (колишніх корупціонерів) на солідні посади в громади. Теж саме буде в нових РДА!!!!
Ольга
22.12.2020
Кого оставлять в рда в ліквідованих районах?
йцукен Ольга
23.12.2020
Сторожа.
Марія йцукен
23.12.2020
Більше десяти років працюю, ніколи сторожа у штаті не було. РДА бідний орган... не можемо собі цього дозволити
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі