Інформація по темі "" | Публікації по тегу
01.11.18
835 0
Друкувати
Обране

Центральні банки випускатимуть цифрову валюту

Крістін Лагард, яка очолює Міжнародний валютний фонд, висловила свою впевненість в тому, що світові центральні банки повинні обдумати можливості випуску цифрових валют. Виступаючи з промовою в Сінгапурі, голова МВФ наголосила, що такий крок може посприяти процесу здійснення операцій з криптовалютами та зробити їх безпечнішими. Обсяг безготівкових платежів протягом останніх років незмінно збільшувався, збільшуючи виклики урядам та центральним банкам.


В останні десятиліття швидко зростали альтернативні способи оплати, включаючи кредитні картки, дебетові картки та бали лояльності. Більшість компаній приймають безготівкові варіанти в операціях, оскільки споживачі вважають, що зручніше користуватись карткою, ніж носити готівку. Програми лояльності є ще однією формою альтернативних способів оплати. Наприклад, любитель ходити в ресторани може отримувати бонусні бали за кожну витрачену гривню. Ресторан може запропонувати знижки на продукти харчування та напої залежно від того, скільки очок накопичив власник картки. Це все більш популярний метод оплати для ресторанів, які створюють програми платежів для мобільних пристроїв. Одним з найбільш популярних дисконтних клубів такого роду в Україні є Egoїсти, що дозволяє користувачам збирати бонусні бали, брати участь у акціях та отримувати знижки. Деякі компанії, які працюють переважно в Інтернеті, як наприклад гігант онлайн-покеру, PokerStars, прийняли ще одну форму безготівкових платежів - так званих Е-чеків, які дозволяють здійснювати миттєві та безпечні безготівкові операції між рахунками користувачів і платформою. Загалом, світ альтернативних способів оплати зазнав значних трансформацій з часу дебюту Bitcoin в 2009 році. Bitcoin є прикладом криптовалюти або електронної валюти, яка використовує криптографічну технологію, щоб гарантувати безпеку платежу. Bitcoin та інші криптовалюти отримали широке поширення у ЗМІ та серед інвесторів.

В той же час, регулятори висловили свої переживання з приводу цифрових валют та закликали до суворішого нагляду. Виступаючи з своєю промовою на конференції в Сінгапурі, Крістін Лагард заохотила МВФ розглянути можливість випуску криптовалюти, додавши, що держави зможуть надати кошти на підтримку цифрової економіки. Згідно з Лагард, переваги криптовалют є очевидними: платежі стануть негайними, безпечними, дешевими та потенційно напів-анонімними. В той же час належні умови платежів будуть підтримуватися центральними банками відповідних країн. Пані Лагард заявила, що центральні банки в Канаді, Китаї, Швеції та Уругваї серйозно розглядають пропозиції щодо цифрових валют. Цифрова валюта, випущена центральними банками, перебувала б у відповідальності держави, а не приватної компанії, що і відбувається з готівкою зараз. Це може поліпшити життя споживачам, адже операції стануть безпечнішими та більш поширеними, і в результаті дешевшими. 

Згідно з Лагард, чим більшу кількість людей обслуговують компанії, тим дешевшими та якіснішими стають послуги. Приватні фірми можуть недоінвестувати в безпеку в тій мірі, що вони не вимірюють повну відповідальність перед суспільством за невдалий платіж". Вона додала, що, хоча справа з цифровою валютою "не є універсальною", але все ж таки її слід досліджувати "серйозно, ретельно та творчо".

Незважаючи на всі переваги технологій, на яких базуються цифрові активи, включаючи швидкість проведення фінансових транзакцій та скорочення витрат, регуляторні органи все ще не до кінця довіряють торгівлі криптовалютами, зокрема через їх анонімність. Губернатор Банку Англії Марк Карні також зазначив, що криптовалюти, такі як біткоін, повинні регулюватися для боротьби з нелегальною діяльністю та захисту фінансової системи в цілому.

В той самий час в МВФ вважають, що що технології крипто-валют можуть бути використані для пом'якшення їх "небезпек". "Ті самі нововведення, що обслуговують крипто-активи також можуть допомогти їх регулювати", раніше повідомила пані Лагард: "Іншими словами, ми можемо боротися з вогнем самим вогнем. Технології регулювання та технології нагляду можуть допомогти запобіганню нелегальних дій з криптовалютою".

Технологія розподіленої головної книги (DLT) - технологія, що лежить в основі крипто-валют - визначається урядом Великобританії як "база даних про активи, яка може бути розподілена через мережу з кількох сайтів, географічних регіонів або установ". Пані Лагард заявила, що технологія DLT "може використовуватися для прискорення обміну інформацією між учасниками ринку та регуляторами". Вона додала: "Технологія, яка дозволяє миттєві глобальні транзакції, може бути використана для створення реєстрів стандартної, підтвердженої інформації про клієнтів разом з цифровими підписами". Крім того, інші технології, такі як біометрія, штучний інтелект та криптографія, "можуть покращити цифрову безпеку та виявити підозрілі транзакції практично в реальному часі", - сказала вона.

Отож, очевидно, що вже зовсім скоро альтернативні методи оплати, включаючи цифрову валюту, будуть не тільки широко використовуватися пересічними громадянами, а й допомагати регуляторам фінансових ринків забезпечувати надійність та прозорість таких платежів.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
pw-image
Доступ до сайту за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн