Інформація по темі "" | Публікації по тегу
07.03.24
1732 3
Друкувати
Обране

У Раді підтримують законопроєкт про застосування англійської мови в Україні

5 березня на своєму засіданні Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики рекомендував Верховній Раді України прийняти в другому читанні та в цілому проєкт Закону про застосування англійської мови в Україні (реєстр. № 9432).

«Я вважаю, що ініціатива Президента про впровадження англійської мови на всіх рівнях суспільного життя є вкрай важливою, оскільки відповідає нашим євроінтеграційним прагненням», — зазначила на початку засідання Перша заступниця Голови Комітету Ірина Констанкевич.

Далі Комітет заслухав презентацію, представлену фахівцями Міністерства цифрової трансформації України, щодо досвіду популяризації англійської мови в різних державах світу та стосовно стану із вивченням англійської в Україні. За словами аналітикині Тетяни Приходько, «англійська сьогодні є однією з мов-лідерів. І якщо ми хочемо популяризувати свої продукти — а це не тільки, наприклад, сфера бізнесу, а і культура — нам потрібно опанувати мову, якою розмовляє значна частка світу». Також у презентації зазначено, що 56% українців мають бажання підвищувати свій рівень англійської мови.

«Загалом до другого читання суть і філософія законопроєкту не змінились суттєво. Найбільшу зміну, а саме вилучення норм щодо обов’язкового транслювання англомовних фільмів в кінотеатрах, Комітет, а потім і Парламент в залі прийняли під час голосування у першому читанні», — прокоментувала заступниця Голови Комітету Євгенія Кравчук.

ВРУ

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
3
Ірина Фаріон
07.03.2024
Протестую категорично!
Боремося проти засилля російської мови, а іншу чужу мову будемо заохочувати?
Леся
07.03.2024
От тепер настане рай для HR (ейч-арів, "кадровичок"), вони ж всі такі продвинуті з рівнем англійської advanced. І, відповідно, очікуємо дискримінації працівників та шукачів роботи по рівню володіння англіійською мовою
наталі
07.03.2024
у школі мого міста діти 5 клас вивчають польську. запитали: для чого? відповідь вбила: на знак вдячності полякам. це я до того, що наших дітей вчать всього крім своєї мови, культури та історії
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі